Son Eklenen Ürünler Tüm Ürünler

Güncel Habeler Tüm Haberler

UNIDO-SOSİAD Demonstrasyon Projesi'nin Hikâyesi-2

SOSİAD (Soğutma Sanayii İş Adamları Derneği), iklim değişikliği ile mücadeleye destek veren ve “Türkiye Cumhuriyeti’nde Düşük Küresel Isınma Potansiyeline (KIP) Sahip Soğutkanların Teşvik Edilmesi için Tanıtım ve Pilot Faaliyetler” başlıklı UNIDO (Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü) Demonstrasyon Projesinin Hikâyesini Proje Sorumluları Kıvanç Arslantaş ve Barış Uçaner'le konuştuk. Söyleşimizin ikinci kısmını yayınlıyoruz.

Süleyman Akım'la Tesisat ve Mühendislik Sohbetleri 2 /Dijitalleşme ve Tesisat

Süleyman Akım'la Tesisat ve Mühendislik Sohbetleri video-röportaj serimizin ikincisi, Makina Mühendisi Süleyman Akım'ın uzun süredir çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gerçekleştirilen sempozyumlar, panellerde anlata geldiği Dijitalleşme ve Tesisat başlığıyla devam ediyor.

Bosch Termoteknik, Yetkili Servisleri ile Antalya’da buluştu

Bosch Termoteknik Yetkili Servis Toplantısı bu yıl 9-11 Şubat tarihleri arasında Antalya Titanic Belek otelinde gerçekleştirildi. Bosch Termoteknik, yetkili servisleri ile bir araya gelerek hem 2019 yılını değerlendirdi hem de 2020 yılı için motivasyon buldu.

Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Yeni Yönetimini Seçti

KBSB - Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği Genel Kurulu 19 Şubat'ta gerçekleştirildi. Ahmet Cevat Akkaya yönetimini ibra edilmesinin ardından, Cem Özyıldırım'ın tek aday olduğu ve tek yönetim kurulu listesi ile girilen seçimde Yeni Yönetim oy birliği ile belirlendi.

Endüstri Fuarı Hannover Messe’ye Milli Katılım

Türkiye sanayi, 20 – 24 Nisan tarihleri arasında Almanya’da düzenlenecek Hannover Messe fuarına hazırlanıyor. Endüstri 4.0’dan yapay zekaya, 5G’den akıllı lojistiğe kadar sektördeki en yeni trendlerin ve konuların ele alınacağı fuara Ticaret Bakanlığı desteğiyle milli katılım organizasyonu düzenlenecek. Almanya’daki fuarda Türkiye’yi temsil eden markalar Bakanlık tarafından desteklenecek.

Alarko Carrier’dan Antalya Su ve Atık Su İdaresi'ne Dalgıç Pompa Eğitimi

Alarko Carrier, Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü’nde sektör profesyonellerine özel bir eğitim verdi. Alarko Carrier Satış Müdürü Yüksel Pınar ve Su Basınçlandırma Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından verilen eğitimde dalgıç pompalarda seçim kriterleri, pompalarda kullanılan malzeme özellikleri, norly fan teknolojisi, sistem verimi ve ekonomik açıdan pompa seçimi gibi konular da izleyicilere aktarıldı.

Vaillant Küçük Akbabaları Korumaya Devam Ediyor

Vaillant Türkiye’nin Doğa Derneği iş birliğinde hayata geçirdiği Küçük Akbabaları Koruma Projesi 2019 yılındaki ikinci fazıyla uluslararası bir boyut kazanırken umut verici sonuçlara ulaştı. Vaillant’ın çevreci ve yenilenebilir enerjilere yönelik geniş ürün yelpazesi ile doğa dostu bir kuruluş olduğunu belirten Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu,"Geçtiğimiz yıl projemiz ile umut verici sonuçlara ulaştık.Beypazarı’ndaki çalışmalarda 100 küçük akbaba yuvası tespit edilirken Mersin’de 64 küçük akbaba tek bir alanda gözlemlendi."

Güven ve beklentilerdeki artış sayesinde endeks yeni yıla yükselişle başladı

Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi Ocak ayı sonuçlarına göre; faaliyetlerin mevsimsellik etkisiyle yavaşlamasına rağmen güven ve beklentilerdeki iyileşmenin desteklediği endeks, yeni yıla yükselişle başladı.

Wilo'nun 2025 stratejisi hazır

Wilo, “Geleceğe Yön Ver” konseptiyle düzenlediği Vizyon Toplantısı’nda markanın gelecek vizyonunu, hedeflerini ve Türkiye’ye ilişkin 2025 stratejisini anlattı.2020 yılının Wilo için çözüm odaklı bir teknoloji şirketine geçiş yılı olduğunu vurgulayan Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek, markanın globalleşme, akıllı şehirler, enerji sorunu, iklim değişikliği, kuraklık ve dijital dönüşüm konularına odaklandığını belirtti. Ürek, Wilo Türkiye’nin yerel üretim anlayışı kapsamında Türkiye’deki üretimi artırmayı hedeflediğini vurguladı.

Türk İklimlendirme Sektörü Kenyalı Firmalarla Buluştu

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), hedef pazarlardan biri olan Kenya’ya İklimlendirme Tanıtım Günleri organizasyonu düzenledi. Nairobi’de düzenlenen organizasyonda 2 gün boyunca B2B görüşmeler ile 12 farklı konuda Türk iklimlendirme sektörünü tanıtıcı seminerler düzenlendi.

 
   
%3$s
İş Dünyasında Yeni Serüven: Dijitalleşme

Ahmet BAKAN

 
 
%3$s
12 Etkili Dijital Pazarlama Tekniği

Caner BULUT

 
 
%3$s
İş etiği kâr getirir mi? Yoksa iş etiği zarar ettirir mi? 

Levent TAŞKIN

 
 
%3$s
İnşaat sektörüne nüfus perspektifinden bakmak...

Semih ÇALAPKULU

 
 
%3$s

Serap DİKER

 
 
%3$s
Instagram hesabı kolay…Peki bir içerik stratejiniz var mı?

Zeynep SARPTIR

 
 
   

Soğutma kompresörü seçimi nasıl yapılır?
Soğutma kompresörü seçimi nasıl yapılır?

Su soğutma gruplarının en önemli parçalarının başında kompresörler gelmektedir. Cihazın soğutma kapasitesini kompresör belirlemektedir. Diğer bir deyişle Su Soğutma Grubunda bulunan toplam kompresörlerin soğutma kapasitesi grubun soğutma kapasitesini ifade etmektedir. Peki soğutma kompresörü seçimi nasıl yapılır?

 
 
Akıllı Binalar ve Otomasyon Sistemleri  Smart Buildings & Intelligent Structures Automation Systems
Akıllı Binalar ve Otomasyon Sistemleri Smart Buildings & Intelligent Structures Automation Systems

Yaşamakta olduğumuz 21. yüzyıl iyi işleyecek yapıların özellikleri şu şekilde şekillenecektir. Enerji verimliliği, konfor, güvenlik ve sürdürülebilirlik kavramları arasında doğru sinerjiyi yakalamaya bağlıdır. Binalar aklıyla, ağ yapısıyla, duyarlılığıyla ve adapte olabilirliğiyle yaşayan birer organizmaya dönüştürülmelidir. Bina Teknolojileri ve Akıllı Evler olarak iki farklı bakış açısı olarak ele alınan bağlı binalar ya da akıllı binalar; Kurumsal ve bireysel müşteri olarak da kendi içerisinde ayrılmaktadır. Enerji tüketimi en düşük noktada tutularak en yüksek performansın elde edilmesi gerekmektedir. Akıllı binaları diğer binalardan ayıran en önemli özelliklerinde biri enerji verimliliğidir.

 
 
AVM ve Mağazalarda Kumaş Hava Kanalları
AVM ve Mağazalarda Kumaş Hava Kanalları

AVM ve mağazalarda müşterilerin iyi bir alışveriş deneyimi yaşaması için mekanda havanın doğru dağıtılması büyük önem taşır.

 
 
Hava Dağıtım Sistemlerinin Geleceği: Kumaş Hava Kanalları
Hava Dağıtım Sistemlerinin Geleceği: Kumaş Hava Kanalları

Tekstil hava kanalları, Türkiye’de başta gıda, elektronik ve ilaç sektörü olmak üzere hemen hemen her endüstriyel tesis uygulamasında standart hale geldi.

 
 
   

Rulo Sac Boy Kesme Hattı<
Rulo Sac Boy Kesme Hattı

Rulo Sac Boy Kesme

 
 
DOĞA HAVALANDIRMA <
DOĞA HAVALANDIRMA

TANITIM

 
 
Döşemealtı İklimlendirme Sistemleri - Underfloor Air Conditioning <
Döşemealtı İklimlendirme Sistemleri - Underfloor Air Conditioning

OfficeCool yerden ısıtma klima sistemi, geniş bir açık alan veya hücresel ofislerde kişisel konforunuzu karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 
 
KAMEX CORPORATE  TRAİLER<
KAMEX CORPORATE TRAİLER

Kahyaoğlu / Kamex Corporate Video

 
 
   
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji