Alarko Carrier servisleri, 2020’ye hazır

14.12.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
297 Görüntüleme
logo
Alarko Carrier servisleri, 2020’ye hazır

Su basınçlandırma alanında geniş ürün yelpazesiyle sektörün önde gelen markalarından Alarko Carrier, düzenlediği çeşitli toplantılarla, Türkiye genelindeki dalgıç pompa satış ve servis ekipleriyle bir araya geldi. 

Kasım ve Aralık ayları boyunca, Ankara, İstanbul, Adana ve İzmir’de düzenlenen toplantılarda, 2019 yılında hayata geçirilen çalışmalar ve elde edilen başarılar değerlendirilirken, 2020 yılında pazara sunulacak yeni ürünler hakkında bilgiler verildi. Toplantılara, Alarko Carrier Bayilik Satışları Direktörü Koray Fedar, Satış Müdürü Yüksel Pınar, Ürün Müdürü Cüneyt Bulca, Servis Müdürü Menduh Çağlı, Servis Direktörü Erkan Tuncay gibi yöneticilerin yanı sıra ilgili bölgelerin büro müdürleri katıldı. Özellikle ürün gamına eklenen ve 2020 yılında tüketicilerin beğenisine sunulacak yeni ürünler katılımcılar tarafından heyecanla karışılandı. Toplantılarda, bayi ve servisler yetkilileri tüketicilerden aldıkları görüş ve önerileri, Alarko Carrier yöneticilerine aktarma imkânı buldu.

Türkiye’de ilk yerli dalgıç pompayı 1972 yılında Alarko’nun ürettiğini belirten Bayilik Satışları Direktörü Koyar Fedar “yüksek kalite anlayışından ödün vermeden, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerle yıllardır sektörde öncü rol üstleniyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle, üretimden satış sonrası servis hizmetine kadar titizlikle çalışıyoruz. Ar-Ge merkezimizde yaptığımız çalışmalarla mevcut ürünlerimizi geliştirirken, değişen ihtiyaç ve talepler doğrultusunda yeni ürünler tasarlayarak pazara sunuyoruz. Tüketicilerle aramızda köprü görevi gören yetkili satıcı ve servis ekiplerimizle yıl boyunca toplantılar yaparak onların görüş ve önerilerini dinliyor, tüketicilerin beklentilerini öğrenme fırsatı buluyoruz. 2019’da yakaladığımız başarıda Ar-Ge’den üretime, lojistikten satış sonrası servise kadar, emeği geçen tüm Alarko Carrier Ailesi’nin katkısı büyük.” dedi. 


 
logo 14.12.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
297 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji