Armatür Derneği'nden üyelerine CE ve G Sertifikaları hakkında bilgilendirme semineri

19.10.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
323 Görüntüleme
logo
Armatür Derneği'nden üyelerine CE ve G Sertifikaları hakkında bilgilendirme semineri

Yapı Malzemeleri Yönetmeliği ve uygulama esasları ile üreticilerin üzerine düşen yükümlülüklerin anlatıldığı “Nedir Bu Ce Nedir Bu G?” adlı eğitimi, Armatür Derneği Sertifikalar ve Standartlar Komitesi Lideri Yusuf Kaya tarafından İstanbul Sanayi Odası’nda verildi. 

16 Ekim günü İstanbul Sanayi Odası Taksim Eğitim Salonu'nda gerçekleştirilen Eğitimde; Yapı Malzemeleri Yönetmeliği ve Yönetmelik Kapsamında CE Markalaması, Yapı Malzemeleri Uygunluk Kriterleri Yönetmeliği ve Bu Bağlamda G Markalaması hakkında Armatür Derneği Sertifikalar ve Standartlar Komitesi Lideri Yusuf Kaya tarafından katılımcılara bilgiler verildi. Armatür Derneği'nin üyelerinin ihracatının arttırılmasına yönelik gerçekleştirilen faaliyetlerden bir olan eğitime TSE Temsilcileri de katılarak Dernek Üyesi firmaların temsilcilerinin sorularını cevaplandırdı. 

Eğitim toplantısının açılışında konuşan Armatür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Turhan, Armatür Derneği'nin, armatür-vana sektörünün cari açık veren bir sektör olduğunu belirterek, ihracatı geliştirmeye yönelik faaliyetler yapmak üzere kurulduklarını, bu yönde faaliyetlerin devam edeceğini, bu çalışmalara daha fazla firmanın katkı vermesi gerektiğini söyledi.

 
logo 19.10.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
323 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji