BELIMO Turkey Otomasyon A.Ş. Türkiye’de 5. Yılını Kutluyor

12.11.2020 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
75 Görüntüleme
logo
BELIMO Turkey Otomasyon A.Ş. Türkiye’de 5. Yılını Kutluyor

HVAC motorları ve vana teknolojileri konusunda sunduğu inovatif ürünler ve mühendislik çözümleriyle iklimlendirme sektörüne öncülük eden İsviçre merkezli Belimo, Türkiye'de 5. yılını kutluyor. 

Küresel pazar lideri

Yarım asra yaklaşan tecrübesiyle ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerini kontrol etmek amacıyla geliştirdiği saha cihazlarıyla küresel pazar lideri olan Belimo, pazarın ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği sensörler, kontrol vanaları ve damper motorları ile çözüm ortağı olduğu projelere, yüksek katma değer sağlıyor.

Cirosunun % 7’sini AR-GE’ye ayırıyor

Rekabette bir adım önde olma anlayışıyla cirosunun %7’sini AR-GE’ye ayıran Belimo, sürdürülebilirlik ilkesini tüm iş süreçlerine entegre ederek, müşterilerine beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmetler sunuyor. Türkiye’deki beş yıllık geçmişinde başta hastaneler, alışveriş merkezleri, fabrikalar ve iş merkezleri olmak üzere 50'ye yakın prestijli projenin çözüm ortağı olan Belimo, sektörde fark yaratarak, müşterilerine değer üretiyor.

OEM müşterilerinin pazar payını %57 artırdı

OEM müşterilerinin pazar payını %57 artıran Belimo, dijitalleşme ile birlikte yeni yatırımlarda yoğun talep gören “enerji kontrol vanaları” gibi enerjiyi verimli kullanan teknolojik ürünlerle hem işletmelere hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

 
logo 12.11.2020 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
75 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji