Danfoss Link:Akıllı Isıtma Sisteminde mükemmel çözüm

23.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
74 Görüntüleme
logo
Danfoss Link:Akıllı Isıtma Sisteminde mükemmel çözüm

Verimliliği yüksek kombi veya kazan sistemleri kullanılsa dahi enerji verimliliğinin arttırılması, yaşam alanlarındaki konfor ve tasarrufun sağlanması açısından sistemlerin kontrollü bir şekilde yapılması önem taşıyor. Akıllı ev otomasyon sistemlerinin yaygınlaşmasıyla beraber akıllı ısıtma otomasyon sektörü de gelişmekte, Danfoss Link gibi yapay zeka tabanlı, uzaktan erişime uygun ürünler de tasarımıyla fark yaratıyor.

Elektrikli, sulu ve radyatör tipi ısıtma modellerinin tümünü, hem merkezi bir noktadan hem de uzaktan kontrolüne imkan tanıyan Danfoss Link, başlıca zon kontrol cihazlarından yani termostatlar ve bileşenlerinden oluşuyor. Danfoss Link sistemi, radyatörlü ısıtma ve döşemeden ısıtma sistemlerinin ayrı ayrı veya kombine olarak kontrolünü kapsıyor. Danfoss Link tüm ısıtma sisteminin dokunmatik bir ekran ile tek noktadan kontrolü ve bağımsız çalışmalarla 23%’e varan enerji tasarrufu sağlıyor. Merkezi dokunmatik ekrandan tüm sistem izlenebiliyor ve kullanıcının isteğine göre gerek manuel gerekse haftalık program kurulumlarına imkan veriyor. Ayrıca Danfoss Link oda sıcaklıklarının birbirinden bağımsız ayarlanabilmesi sayesinde son kullanıcı için enerji tasarrufu ve yüksek konforlu bir ortam sunuyor.

Danfoss Link sistemi, kablosuz ağ bağlantısıyla internet üzerinden, kullanıcının evde olmadığı zamanlarda dahi android ve ios işletim sistemiyle uyumlu Danfoss Link App uygulamasıyla akıllı telefon veya tablet kullanarak ısıtma sisteminin kontrol edilmesine izin veriyor. Montaj ve kurulum sırasında her ekranda yardımcı menülerde yer alan talimatlarla kolaylık sağlayan Danfoss Link ile ilgili tüm bilgilere http://link.danfoss.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 
logo 23.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
74 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji