DemirClub ayrıcalıkları "Fırsatlar Kulübü" ile genişliyor

21.05.2019 tarihinde
Argenova Teknoloji / Caner Bulut Paylaştı
123 Görüntüleme
logo
DemirClub ayrıcalıkları "Fırsatlar Kulübü" ile genişliyor

DemirDöküm, dijital dönüşüm stratejisi kapsamında sektörde fark yaratan projelere imza atmaya devam ediyor. Üretimden lojistiğe, satış sonrası hizmetlerden insan kaynağına kadar farklı alanlarda yenilikçi dijital projelere imza atan DemirDöküm, sektörünün yenilikçi ve prestijli sadakat programı DemirClub'ın ayrıcalıklı dünyasını geliştiriyor. Yetkili satıcı, yetkili servis ve nihai müşteri arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlama amacıyla kurulan DemirClub, “DemirClub Fırsatlar Kulübü” projesiyle üyeleri için sağladığı avantajlara bir yenisini daha ekledi.

BİRÇOK AYRICALIK TANIYACAK

Üyelerine iş hayatının yanı sıra sosyal anlamda da fayda sağlamayı hedefleyen "DemirClub Fırsatlar Kulübü", 2019'da üyelerine birçok marka ve kuruluşta öncelik ve çeşitli avantajlar sunacak. DemirClub üyeleri, Fırsatlar Kulübü ile Türkiye’nin farklı kategorilerdeki markalarının özel kampanyalarından faydalanma şansı bulacak. Bunun yanı sıra DemirClub mobil uygulamasında her hafta güncellenecek “Fırsat Ürünleri” kategorisinde yer alan ürünleri sadece üyelere özel fiyatlarla satın alabilecek.

ZENGİN İÇERİĞİ İLE YENİ BİR DÖNEM BAŞLATTI

İş ortaklarıyla sağladığı sinerjiyi artırmak için 7 yıl önce hayata geçirdiği sadakat programı "DemirClub"ı sosyal ağ platformuna dönüştürerek büyük beğeni kazanan DemirDöküm, programla birlikte yetkili satıcıları, satış noktaları ve müşterileri arasındaki iletişimin hızını ve aktifliğini önemli ölçüde artırdı. Sağladığı avantajlarla iş süreçlerinde yeni bir dönemi başlatan DemirClub, Fırsatlar Kulübü benzeri projeleriyle üyelerine hayatın her alanında avantajlar sağlamaya devam edecek.

 
logo 21.05.2019 tarihinde
Argenova Teknoloji / Caner Bulut Paylaştı
123 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji