DemirDöküm doğal gaza yeni kavuşan tüketicisiyle buluştu

31.10.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
175 Görüntüleme
logo
DemirDöküm doğal gaza yeni kavuşan tüketicisiyle buluştu

Yüksek kaliteli ve enerji tasarruflu ürünleriyle 65 yıldır ısıtma ile özdeşleşen DemirDöküm, doğal gaza yeni kavuşan il ve ilçeleri dolaşmaya ve tüketicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yenilikçi ürünlerinin yanı sıra satış sonrası hizmetleriyle de Türkiye'de ailelerin en sıcak üyesi olmayı başaran DemirDöküm, Info Mobil aracı ile 4 ayda 7 farklı il ve ilçede etkinlikler düzenledi.

DARENDE’DE İLK ÇALIŞTIRILAN KOMBİ DEMİRDÖKÜM OLDU

Kocaeli, Akyazı (Sakarya), Tunceli, Bismil (Diyarbakır), Elbistan (Kahramanmaraş), Darende (Malatya) ve Şarköy’de (Tekirdağ) düzenlediği etkinliklerde tüketicilerin sorularını yanıtlayan DemirDöküm; doğal gaz kullanımının sağladığı avantajları, yoğuşmalı kombilerin tüketici ve ülke ekonomisine katkıları ve doğru ürün seçimi hakkında tüketicileri bilgilendirdi. DemirDöküm yetkilileri, düzenlenen etkinliklerde ayrıca il ve ilçelere özel olarak hazırlanan kampanyaları duyurdu. Öte yandan DemirDöküm, Darende’de ilklerine bir yenisini daha ekledi. İlçede ilk çalıştırılan ve kullanılmaya başlanan kombi DemirDöküm Nitromix oldu.

Kombiden klimaya, su ısıtıcısından merkezi sisteme, VRF’den ısı pompasına kadar kullanıcı dostu ürünleri ile tüketicilerin tüm isteklerini karşılayabilen DemirDöküm, düzenlediği etkinliklerde çocukları da unutmadı. Tüketiciler doğal gaz ve yoğuşmalı kombiler hakkında bilgi alırken, çocuklara da deneyimli animatörler eşlik etti.

 
logo 31.10.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
175 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji