DemirDöküm’e iki ödül birden

21.11.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
204 Görüntüleme
logo
DemirDöküm’e iki ödül birden

Geçtiğimiz yıl hayatta yapılan doğru seçimlerin bir ömür sürdüğüne dikkat çektiği reklam kampanyası ile pazarlama sektörünün en prestijli ödüllerini alan DemirDöküm, "Doğru Seçim" filminin yenisiyle bu kez Felis Başarı Ödülü'nün sahibi oldu. ErP geçişiyle birlikte yoğuşma teknolojisinin hayatlarını nasıl değiştireceğini merak eden tüketiciler için tasarladığı "Tasarruf Ölçer" uygulamasıyla DemirDöküm, bu yıl 17'ncisi düzenlenen Altın Örümcek yarışmasında ise “En iyi mikrosite” kategorisinde 3'üncülük ödülüne layık görüldü.

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, hayata geçirdiği projelerle sektörün prestijli ödüllerini kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl hayatta yapılan doğru seçimlerin bir ömür sürdüğüne dikkat çektiği reklam kampanyası ile Effie, Felis ve Kristal Elma Ödülü’nü kazanan DemirDöküm, cast kullanmadan çektiği ve tüketicilerin kalbine dokunduğu yeni reklam filmiyle de başarısını sürdürdü.

 Kompüter imzası taşıyan yeni reklam filminde; kendini kariyerine adamış bir kadının bir gün şantiyeden geçerken tesadüfen karşılaştığı sakat bir köpeği sahiplenmesiyle değişen hayatını ve sahiplenmenin verdiği huzuru duygusal ve samimi bir dille aktaran DemirDöküm; bu kez Felis Başarı Ödülü’ne layık görüldü. Dijital dünyayı odağına alan yeni filminde doğru seçimlerin verdiği huzuru ekranlara taşıyan DemirDöküm, Felis'in "Markalı İçerik ve Eğlence" bölümünde "Online Markalı İçerik-Video" kategorisinde başarı ödülünü kazandı.

Müşteri profili ve tüketici trendleri doğrultusunda reklamın yanı sıra dijital dünyada hazırladığı projelerle adından söz ettiren DemirDöküm, ikinci ödülünü ise bu yıl 17'ncisi düzenlenen Altın Örümcek yarışmasından kazandı. ErP geçişiyle birlikte yoğuşma teknolojisinin hayatlarını nasıl değiştireceğini merak eden tüketicileri bilgilendirmek için tasarladığı "Tasarruf Ölçer" uygulamasıyla DemirDöküm, sektördeki ilklerine bir yenisini daha ekledi. Tasarruf Ölçer uygulamasıyla yoğuşmalı kombi kullanarak bir sezonda ne kadar tasarruf sağlandığını 3 adımda paylaşan DemirDöküm; Altın Örümcek'te "En iyi mikrosite" kategorisinde 3'üncülük ödülüne layık görüldü.

 
logo 21.11.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
204 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji