Doğu İklimlendirme, ev tipi ısı geri kazanım cihazları için üretim hattı kuruyor

01.12.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
428 Görüntüleme
logo
Doğu İklimlendirme, ev tipi ısı geri kazanım cihazları için üretim hattı kuruyor

Doğu İklimlendirme, FOUR SEASON markasıyla sattığı FOUR HOME cihazlarının yurt dışından gördüğü yüksek talep doğrultusunda seri üretimine geçiyor.

Müşteri talepleri doğrultusunda üretimler gerçekleştiren Doğu İklimlendirme ev tipi ısı geri kazanım cihazları konusunda üretim hattı kuruyor. Ev tipi ısı geri kazanım cihazları ve diğer ısı geri kazanım cihazları için üretim bandı yatırım kararı alan Doğu İklimlendirme, kurulumu için hazırlıklara başlanan üretim hattının 2020 yılında bitirilmesi hedefleniyor.

BİR DOĞU İKLİMLENDİRME MARKASI FOUR HOME

Özel üretim olarak Kasım ayı içerisinde üretimi tamamlanan ev tipi ısı geri kazanım cihazlarının ilk parti siparişini sorunsuz bir şekilde müşterisine sevk eden Doğu İklimlendirme, FOUR SEASON markasıyla sattığı FOUR HOME cihazlarının yurt dışından gördüğü yüksek talep doğrultusunda seri üretimine geçilmesi hedefleniyor. Ev tipi ısı geri kazanım cihazları ve diğer ısı geri kazanım cihazları için yatırım kararı alınan ve hazırlıklara başlanan üretim bandı 2020 yılında bitirilmesi hedefleniyor. Söz konusu üretim hattı hayata geçirildiğinde Doğu İklimlendirme çok daha büyük adetlerdeki siparişleri de hızlı bir şekilde karşılayacak.  

İLK SİPARİŞLER SEVK EDİLDİ

Avrupa Birliği ülkelerine gerçekleştirdiği ihracatlarla ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayan Doğu İklimlendirme, İzmir fabrikasında üretimini gerçekleştirdiği ev tipi ısı geri kazanım cihazlarını İspanya’ya da ihraç etmeye başladı.

FOUR HOME Modeli Ev Tipi Isı Geri Kazanım Cihazları

FOUR HOME modeli ev tipi ısı geri kazanım cihazları duvar ve tavan tipi olmak üzere iki farklı tipte ve 350 m3/h ile 850 m3/h debi aralığında üretiliyor. A+ enerji sınıfına sahip cihazlar ErP 2018 regülasyonuna tam uyumlu olarak tasarlandı. Müşteri talebine göre sıcaklık, nem, basınç ve CO2 sensörleri ile kontrol edilebilen cihazlar wireless kontrol imkânı da sunuyor. Opsiyonel olarak F7 filtre, elektrikli ısıtıcı, dx/ısıtma/soğutma bataryası da eklenebilen cihazlar free cooling özelliği sayesinde 4 mevsim kullanılabiliyor.  

 

 
logo 01.12.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
428 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji