Erbay, Veri Merkezleri için üretilen Inrow Klima Cihazlarını Tanıttı

18.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
138 Görüntüleme
logo
Erbay, Veri Merkezleri için üretilen Inrow Klima Cihazlarını Tanıttı

1987 yılından beri iklimlendirme & soğutma makine imalatı yapan Erbay Veri Merkezleri için Inrow Klima Cihazlarını tanıttı.

Veri merkezlerinde hayati öneme sahip olan iklimlendirme ihtiyacına yönelik olarak üretilen Inrow Klima Cihazları, modüler ve micro veri merkezlerinin soğutulması için çözümler sunmaktadır. IT ekipmanlarının kabinlerine gömülü ya da cihazların bulunacağı alanın tasarımına uygun olacak konfigürasyonlarda uygulama yapılabilmektedir. Müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanıp uygulanabileceğini belirten Faruk Kömürcü, ""İnternetin ve bilgi sistemlerinin öneminin git gide arttığı günümüzde, ülkemizdeki veri merkezlerinin yerli ve milli imkanlarla tasarlanıp uluslararası standartlarda üretilmiş Inrow Klima Cihazlarımızın sağladığı fiyat performans avantajı ile markamızın pazar payını arttırmayı hedefliyoruz." dedi.

Erbay Inrow Klimalar; Hava Soğutmalı Kondenserli, Su Soğutmalı Kondenserli ve DX Direk Genleşmeli olarak 3 farklı şekilde üretilebilmektedir. Cihazlarda R410A soğutucu gazına uygun Sroll tip kompresör, akuple motorlu plug fan, mikroişlemci kontrol sistemi ve insan – makine ara yüzü kullanılmaktadır.

 
logo 18.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
138 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji