Eurovent Derneği büyümesini sürdürüyor

30.05.2020 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
220 Görüntüleme
logo
Eurovent Derneği büyümesini sürdürüyor
63. Eurovent Derneği Genel Kurulu Toplantısı 74 yeni üyeyi ağırladı. Eurovent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin: "Derneğin geleceğine yönelik önemli kararlar aldık. Tüm endüstri ortaklarımızı ortak hedeflerimizin peşinde, bize katılmaya çağırıyorum.” dedi. 

Almanya'nın Hamburg kentinde yapılması planlanan Eurovent Yıllık Toplantısı, her zamankinden farklı olarak, koronavirüs salgını nedeniyle internet üzerinden gerçekleştirildi.  63.Eurovent Derneği Genel Kurulu Toplantısı İkinci seçim döneminin son yılına başlayan Eurovent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin başkanlığında  internet üzerinden gerçekleştirildi.  63.Eurovent Derneği Genel Kurulu’nda katılımcı üyeler, Avrupa HVAC-R endüstrisinin geleceği için yeni bir vizyon tanımlanması konusunda fikir birliğine vardılar. 

Genel Kurul, bu yıl yürürlüğe giren yeni üyelik yapısının başarılı bir şekilde uygulanmasına dikkat çekerek, 74 yeni üyeyi ağırladı. Güçlü bir üyelik tabanı ile Genel Kurul, Eurovent Grubu'nu düzene sokma, üyeler için hizmet düzeyini iyileştirmeye devam etme ve Avrupa ve uluslararası ortaklarla işbirliğini derinleştirme planlarını onayladı. Ayrıca Eurovent, iç hava kalitesi, enerji verimliliği, dijitalleşme ve piyasa gözetiminin önemine dikkat çekerken, Avrupa'nın iklim tarafsızlığı hedeflerine uygun olarak AB politikaları için savunuculuğunu destekleyecek.

Eurovent Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Naci Şahin yaptığı açıklamada: “Eurovent için gelecek şimdi. Sektörümüzün COVID-19 salgını sonrasında kararlılığını gösterdiği bu zor dönemde Eurovent'in Başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Derneğin geleceğine yönelik önemli kararlar aldık. Tüm endüstri ortaklarımızı ortak hedeflerimizin peşinde, bize katılmaya çağırıyorum.” dedi. 

Genel Kurul toplantısından önce yapılan Eurovent Yönetim Kurulu ve Komisyon ortak toplantısında  2021 yılı yıllık toplantısının yeri ve tarihi kararlaştırılarak, Eurovent'in Alman Üye Derneği VDMA ev sahipliğinde Mayıs 2021'de gerçekleştirileceği açıklandı. 
logo 30.05.2020 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
220 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji