Evaporatif Soğutma Sistemi ve Aiolos Air

21.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
236 Görüntüleme
logo
Evaporatif Soğutma Sistemi ve Aiolos Air

Yaklaşık 25 yıl iklimlendirme sektöründe profesyonel olarak çeşitli yerli ve yabancı firmaların üst düzey yöneticiliğini yapan Ozan Atasoy,2 Alman ortağı ile birlikte iklimlendirme sektöründe global bir marka yaratmak üzere yola çıktı. Atasoy Aiolos Air markası ile Evaporatif Soğutma Sistemiyle merkezi sistem klima cihazlarını anlattı.

İklimlendirme pazarına yenilikçi ürünler sunmak üzere çalışmalarını yoğunlaştıran Aiolos Air, hem merkezi hem de bireysel havalandırma ve iklimlendirme ürünleri ile faaliyetlerine başladı. Aiolos Air, ilk günden itibaren vizyonunda belirlediği yenilikçi anlayışıyla, pazarda bugüne kadar yer almayan ya da çok az yer almış ürünleri Türkiye ve Dünya pazarına sunacak. Bu doğrultuda kendi marka ve tasarımlarını yaratarak yola koyulan Aiolos Air, yurt içi ve yurt dışı firmalar ile üretim anlaşmaları yaparak kendi markası ile geliştirdiği ürünlerin tanıtımına başladı. Bu kapsamda Aiolos Air Genel Müdürü Ozan Atasoy Evaporatif Soğutma Sistemi ve Aiolos Air'i Hvac Portal'a anlattı.

YÜKSEK ENERJİ VERİMLİ, YENİLİKÇİ ÜRÜNLER

Aiolos Air firması olarak ürün gruplarını iki ana segmentte konumlandırdıklarını belirten Ozan Atasoy, Çok yüksek enerji verimli yenilikçi ürünlerini muadil sistemlerle ile aynı bütçelerde, hatta uygulamaya bağlı olarak daha ekonomik bütçelerle, yatırımcılara sunmakta, dolayısıyla hem ilky atırım maliyeti, hem de enerji maliyetlerinde fark yaratan avantajlar sağladığını belirtti.  Atasoy; “Akılcı mühendislik çözümleri ve IoT teknolojileri ile sunulan Aiolos Air ürünleri kullanıcı dostu olarak teknolojiyi kolay kullanılabilir bir formda sunuyor.” açıklamasında bulundu.

“HYBRICOOL ENDİREKT EVAPORATİF SOĞUTMALI KLİMA”

Aiolos Air Genel Müdürü Ozan Atasoy, Aiolos Air markası ile merkezi sistem uygulamaları için geliştirdikleri Hybri Cool Endirekt Evaporatif Soğutmalı Klima (IEC) cihazlarının üstün özelliklerini de anlattı. Atasoy;“Hybri Cool Endirekt Evaporatif Soğutmalı Klima (IEC) cihazları, evaporasyon enerjisinden faydalanarak çok yüksek verimlilikte doğal soğutma sağlıyor. %100taze hava ile çalışan Hybri Cool IEC ünitesi herhangi bir mekanik soğutmaya ihtiyaç duymadan evaporasyon enerjisi ile ve çok yüksek ısı geri kazanım kapasitesi yardımı ile taze havayı iç ortam sıcaklıklarının altında değerlere kadar soğutuyor. Bunu yaparken iç ortam nem değerlerine olumsuz bir etki yaratmamaktadır.Yüksek iç yüklerin ihtiyaç duyulduğu yapılarda ise ilave soğutma ihtiyacını yine yüksek verimli mekanik soğutma çözümleri ile sağlıyor. Özellikle taze hava soğutma yükünün fazla olduğu %100 taze havalı sistemlerde enerji maliyetlerini50% den fazla azaltan Hybri Cool IEC cihazı soğutma için ihtiyaç duyulan yükün azalması ile soğutma tesisatında sağladığı avantaj ile ilk yatırım maliyetindede kayda değer bir tasarruf yaratarak yatırım bütçenize önemli katkılar sağlamaktadır.” açıklamasında bulundu.


 
logo 21.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
236 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji