Evaporatif Soğutma Sistemi ve Aiolos Air

21.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
147 Görüntüleme
logo
Evaporatif Soğutma Sistemi ve Aiolos Air

Yaklaşık 25 yıl iklimlendirme sektöründe profesyonel olarakçeşitli yerli ve yabancı firmaların üst düzey yöneticiliğini yapan Ozan Atasoy,2 Alman ortağı ile birlikte iklimlendirme sektöründe global bir marka yaratmaküzere yola çıktı. Atasoy Aiolos Air markası ile Evaporatif Soğutma Sistemiylemerkezi sistem klima cihazlarını anlattı.

İklimlendirme pazarına yenilikçi ürünler sunmak üzereçalışmalarını yoğunlaştıran Aiolos Air, hem merkezi hem de bireyselhavalandırma ve iklimlendirme ürünleri ile faaliyetlerine başladı. Aiolos Air,ilk günden itibaren vizyonunda belirlediği yenilikçi anlayışıyla, pazardabugüne kadar yer almayan ya da çok az yer almış ürünleri Türkiye ve Dünyapazarına sunacak. Bu doğrultuda kendi marka ve tasarımlarını yaratarak yolakoyulan Aiolos Air, yurt içi ve yurt dışı firmalar ile üretim anlaşmalarıyaparak kendi markası ile geliştirdiği ürünlerin tanıtımına başladı. Bukapsamda Aiolos Air Genel Müdürü Ozan Atasoy Evaporatif Soğutma Sistemi veAiolos Air'i Hvac Portal'a anlattı.

YÜKSEK ENERJİ VERİMLİ, YENİLİKÇİ ÜRÜNLER

Aiolos Air firması olarak ürün gruplarını iki ana segmenttekonumlandırdıklarını belirten Ozan Atasoy, Çok yüksek enerji verimli yenilikçiürünlerini muadil sistemlerle ile aynı bütçelerde, hatta uygulamaya bağlıolarak daha ekonomik bütçelerle, yatırımcılara sunmakta, dolayısıyla hem ilkyatırım maliyeti, hem de enerji maliyetlerinde fark yaratan avantajlar sağladığınıbelirtti.  Atasoy; “Akılcı mühendislikçözümleri ve IoT teknolojileri ile sunulan Aiolos Air ürünleri kullanıcı dostuolarak teknolojiyi kolay kullanılabilir bir formda sunuyor.” açıklamasındabulundu.

“HYBRICOOL ENDİREKT EVAPORATİF SOĞUTMALI KLİMA”

Aiolos Air Genel Müdürü Ozan Atasoy, Aiolos Airmarkası ile merkezi sistem uygulamaları için geliştirdikleri HybriCool EndirektEvaporatif Soğutmalı Klima (IEC) cihazlarının üstün özelliklerini de anlattı. Atasoy;“HybriCool Endirekt Evaporatif Soğutmalı Klima (IEC) cihazları, evaporasyonenerjisinden faydalanarak çok yüksek verimlilikte doğal soğutma sağlıyor. %100taze hava ile çalışan HybriCool IEC ünitesi herhangi bir mekanik soğutmayaihtiyaç duymadan evaporasyon enerjisi ile ve çok yüksek ısı geri kazanımkapasitesi yardımı ile taze havayı iç ortam sıcaklıklarının altında değerlerekadar soğutuyor. Bunu yaparken iç ortam nem değerlerine olumsuz bir etki yaratmamaktadır.Yüksek iç yüklerin ihtiyaç duyulduğu yapılarda ise ilave soğutma ihtiyacınıyine yüksek verimli mekanik soğutma çözümleri ile sağlıyor. Özellikle taze havasoğutma yükünün fazla olduğu %100 taze havalı sistemlerde enerji maliyetlerini50% den fazla azaltan HybriCool IEC cihazı soğutma için ihtiyaç duyulan yükünazalması ile soğutma tesisatında sağladığı avantaj ile ilk yatırım maliyetindede kayda değer bir tasarruf yaratarak yatırım bütçenize önemli katkılarsağlamaktadır.” açıklamasında bulundu.

 
logo 21.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
147 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji