Hava Dağıtım Uygulamalarında “Akıllı Çözüm”

25.06.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
133 Görüntüleme
logo
Hava Dağıtım Uygulamalarında “Akıllı Çözüm”
1973 yılında Danimarka’da kurulan FabricAir, 40 yıldan fazla bir süredir yüksek kaliteli ve yenilikçi kumaş kanal teknolojilerini üretiyor. Çeşitli sektörlerde farklı faaliyetlere ve ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanan ve üretilen FabricAir tekstil bazlı hava dağıtım sistemleri aynı zamanda geleneksel hava dağıtım sistemlerinin ekonomik, hijyenik ve sağlıklı alternatifi.
FabricAir’in öncüsü olduğu tekstil bazlı hava dağıtım sistemi, teknolojinin ortaya çıktığı Danimarka'da genellikle kumaş hava dağıtım sistemi veya tekstil bazlı hava dağıtım sistemi olarak tanınıyor. Aynı teknoloji Amerika'da hava çorabı, Avrupa'da ise tekstil kanal olarak biliniyor. Daha önceki yıllarda Türkiye’de iş ortaklarıyla faaliyet gösteren FabricAir, 11 yıldan beri FabricAir Turkey A.Ş. olarak faaliyet gösteriyor.
FabricAir bez kanal sistemleri hijyenik ve yıkanabilir yapısı nedeniyle başta gıda sektörü olmak üzere, tekstil, kimya, elektronik cihaz üretim tesisleri çeşitli endüstriyel projeler ve kafeler, restoranlar, spor salonları gibi konfor projeleri ile Türkiye’de 300’den fazla referansa sahip.

Daha uygun fiyatlara, daha kaliteli ve sağlıklı havalandırma

FabricAir’in kumaş kanal sistemi özel tasarımı sayesinde, hastalıklara yol açan ve aynı zamanda ortamdaki bireylere rahatsızlık veren hava akımlarını ortadan kaldırarak, havayı homojen biçimde dağıtıyor. Sistemin sağladığı eşit hava dağılımı sayesinde ortamdaki hava konforu en üst seviyeye taşınırken, hava akımı dolayısıyla ortaya çıkabilecek hastalıkların önlenmesine katkı sağlanıyor. Aynı zamanda, FabricAir hava çorapları kolay montaj, isteğe uyarlanabilen tasarım, ve çok uzun kullanım ömrü sayesinde geleneksel hava dağıtım sistemlere göre %70’e varan tasarruf avantajı sunuyor.
Çok çeşitli endüstriyel uygulamalar için özel çözümler sunan FabricAir, sunduğu özel faydalardan dolayı en çok gıda sektöründe tercih ediliyor. Öyle ki, 1973 yılında Danimarka’da bir kesimhanede montajı yapılan FabricAir bez kanal sistemi bugün hala kullanılıyor. Hava çoraplarının kolayca indirilip yıkanabilmesi ve anti-mikrobiyal kumaş seçenekleri ile hijyen sorunlarını ortadan kaldırması ve uzun ömrü sayesinde FabricAir özellikle gıda ve ilaç sektörü için eşsiz bir hava dağıtım çözümü olarak ortaya çıkıyor. Sistem, ayrıca soğuk havayı tesis içerisinde homojen dağıtarak hastalıkları önlemeye ve hastalık nedeniyle alınan izinlerin azaltılmasına katkıda bulunuyor.Özel ihtiyaçlara, özel çözümler

Farklı uygulamalara uyarlanabilen ve özel ihtiyaçlara, özel çözümler getiren FabricAir hava dağıtım sistemleri, yoğuşma yapmayan ve pas tutmayan bez hava kanalları sayesinde özellikle kapalı yüzme havuzları, spor tesisleri ve korozif mekan uygulamalarında Türkiye’de ve dünyada sıklıkla tercih ediliyor.
Sistem ayrıca TV stüdyoları, kafeler ve ofisler için ekonomik, sağlıklı ve konforlu bir ortam sağlıyor.
Projenize ve tesisinizde kumaş kanal sistemini tercih ederek neler kazanabileceğinizi ve uzun vadede ne kadar tasarruf edebileceğinizi detaylarıyla öğrenmek ve tasarım seçeneklerini keşfetmek için FabricAir’e ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
FabricAir Turkey A.Ş.
Telefon: +90 232 446 34 58
GSM: +90 532 617 09 90
Fax: +90 232 446 34 68
Adres: Şair Eşref Bulvarı No:6/801 35320 Çankaya, İzmir
E-Posta: sales-tr@fabricair.com
facebook.com/FabricAir.Turkey
Vimeo.com/FabricAir
Fabricair.com/tr
 
logo 25.06.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
133 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji