İSİB, Türk İklimlendirme Sektörünü Temsilen Climate World Fuarı’ndaydı

18.03.2020 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
111 Görüntüleme
logo
İSİB,  Türk İklimlendirme Sektörünü Temsilen Climate World Fuarı’ndaydı

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), Rusya’nın başkenti Moskova’da 10-14 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen Climate World Fuarı’nda Türk iklimlendirme sektörünü tanıttı. 

Rusya’nın soğutma ve havalandırma alanındaki en büyük fuarı olan Climate World’e Info Stand ile iştirak eden İSİB, Türk İklimlendirme Sektörünün gücünü ve öne çıkan yönlerini fuar ziyaretçilerine tanıttı. 16. kez kapılarını açan fuara ziyarete gelen firmalarımız da görüşmelerini İSİB standında gerçekleştirdi. İSİB ayrıca fuar alanındaki reklam çalışması ile Türk İklimlendirme Sektörünün tanıtımını gerçekleştirdi. Corona virüsü nedeniyle ziyaretçi düzeyinde bir miktar düşüş olmakla beraber çok fazla etkilenmeyen fuar, Rusya’dan ve özellikle orta Asya ülkelerinden çok fazla katılımcı aldı. Toplam 280 katılımcı firmanın iştirak ettiği fuara Türkiye'den Friterm, Karyer, Ercan Teknik, Refkar firmaları katıldı.

Rusya, 11,5 milyar dolarlık ithalatı ile Dünya iklimlendirme sektörünün 11. büyük ithalatçı ülkesi konumunda. Rusya, Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı ülkeler arasında ise 7. Sırada yer alıyor. 

 
logo 18.03.2020 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
111 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji