ISIDEM İTALYA 1 YAŞINDA

21.05.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
384 Görüntüleme
logo
ISIDEM İTALYA 1 YAŞINDA

Türkiye’nin yenilikçi firması ISIDEM Yalıtım’ın uluslararası faaliyetlerini genişletme çalışmaları çerçevesinde faaliyete geçirdiği ISIDEM İtalya 2017 yılı ilk çeyreğinden itibaren faaliyet göstermekte.

 

Ürünlerini 5 kıtada 50’dan fazla ülkeye ihraç eden ISIDEM Yalıtım, Avrupa’daki pazar payını güçlendirmek, paydaşlarına daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına 2017 yılı ilk çeyreğinde ilk yurtdışı iştiraki olan İtalya ofisini ve deposunu hizmete açtı. 

 

Global bir marka olma hedefiyle yola çıktıklarını belirten ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu “2015 yılının ilk çeyreğinde faaliyete aldığımız LEED sertifikalı tesislerimizde HVAC sektörüne ürettiğimiz Coolflex, Flexiduct ve Duct Connect markalı ürünlerimizle hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyüyerek başarımızı pekiştiriyoruz. 2017 yılında bir önceki yıla oranla ihracatta 2 kat büyüme sağladık. 2018 hedeflerimizi de yine %50 büyüme olarak belirledik. Avrupa pazarındaki varlığımızı güçlendirerek paydaşlarımıza daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına yurtdışındaki ilk yapılanmamızı İtalya’da gerçekleştirdik.

  

Kısa Zamanda İtalya’nın Nitelikli Projelerinde Tercih Edildik

Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu İtalya İştirakini: “Geçtiğimiz yılda başlayan yerel pazardaki faaliyetlerimiz doğrultusunda Coolflex elastomerik kauçuk köpüğümüzün; Generali Sigorta Genel Merkezi Veneto, NH Hotel Venedik ve Carabinieri Casermo Montebello askeri yerleşkesi gibi ülkenin birçok nitelikli projelerinde tercih edilerek kullanılması bizlere ekstra motivasyon sağladı ve gelecek planlarımız için itici güç oldu.” sözleriyle değerlendirdi.

 
logo 21.05.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
384 Görüntüleme

 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji