ISIDEM yalıtım ihracat rakamlarını ikiye katladı

03.09.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
493 Görüntüleme
logo
ISIDEM yalıtım ihracat rakamlarını ikiye katladı

Yurt içi ve yurt dışı teknik yalıtım sektörünün önde gelen üreticilerinden olan ISIDEM Yalıtım artık üretiminin %40’ ını yurtdışına ihraç ediyor.

Isıdem Yalıtım 2018 yılı ilk yarısında, 2017 yılının ilk yarısına oranla ihracat rakamlarını dolar ve hacim olarak ikiye katladı. En çok artış Avrupa ülkelerinde gerçekleşirken, Afrika ve Güney Amerika’ da da ağırlığını arttırdı. Hali hazırda 5 kıta 50 ülkeye ihracat yapan Isıdem Yalıtım, global bir marka olmak hedefiyle, üretiminin yüzde 40’ ını ihraç ederek dış pazarda büyümeye odaklandı. Önümüzdeki dönemde birçok fuarda yer alacak Isıdem Yalıtım, 26-29 Kasım’ da Dubai Dünya Ticaret Merkezinde gerçekleşecek Dubai Big5 fuarı için hazırlıklara başladı.

Avrupa’ nın önemli projelerinde Isıdem Yalıtım ürünleri tercih ediliyor

Özellikle Avrupa’ nın gelişen şehirlerinin imza projelerinde Isıdem Yalıtım ürünleri tercih ediliyor. İtalya Venedik’te inşa edilen Generali Sigorta genel merkezi, Macaristan Budapeşte’de projelendirilen 214 odalı ve Saint Stephen Basilikası manzaralı Hilton Garden Inn Hoteli ve Bulgaristan’ da yapılan balkanların en büyük
aqua parkı olacak Aqua Paradise Hotel gibi yüzlerce projede Isıdem Yalıtım elastomerik kauçuk köpüğü “Coolflex” ve “Flexiduct” esnek hava kanalları ürünleri, yüksek teknik özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir.

 
logo 03.09.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
493 Görüntüleme


 

Yorum YapınDiğer Haberler

hvacportal.org’a
HEMEN ÜCRETSİZ
ÜYE OLUN!

hvacportal.org üyelik avantajlarından hemen yararlanmaya başlayın.

Bilgilerinizi düzenleyin. HVAC dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkın !

Ve daha fazlası için hemen tıklayın...  
   

   
   
 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji