ISIDEM YALITIM İTALYA’DA!

21.06.2017 tarihinde
ISIDEM Yalıtım / Burak Şeker Paylaştı
346 Görüntüleme
logo
ISIDEM YALITIM İTALYA’DA!

Ürünlerini 4 kıtada 40’dan fazla ülkeye ihraç eden ISIDEM Yalıtım, Avrupa’daki pazar payını güçlendirmek, paydaşlarına daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına ilk yurtdışı iştirakiyle İtalya ofisini ve deposunu hizmete açtı.  Global bir marka olma hedefiyle yola çıktıklarını belirten ISIDEM Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu “2015 yılının ilk çeyreğinde faaliyete aldığımız LEED sertifikalı tesislerimizde HVAC sektörüne ürettiğimiz Coolflex, Flexiduct ve Duct Connect markalı ürünlerimizle hem yurtiçinde hem de yurtdışında büyüyerek başarımızı pekiştiriyoruz. 2016 yılında 2015 yılına oranla ihracatta 2 kat büyüme sağladık. 2017 hedeflerimizi de yine %50 büyüme olarak belirledik. Avrupa pazarındaki varlığımızı güçlendirerek paydaşlarımıza daha hızlı ve kusursuz hizmet verebilmek adına yurtdışındaki ilk yapılanmamızı İtalya’da gerçekleştirdik. Rekabetin arttığı bir dünyada, çalışmalarımızın karşılığını kısa sürede almanın mutluluğu içerisindeyiz.” dedi.

Türkiye’de Üretip Dünyaya Satıyoruz. Türkiye ekonomisine ve sanayisine verilen katkıyı her geçen gün arttırdıklarını dile getiren Erenoğlu “2016 yılı içerisinde Türkiye’de bu zamana kadar üretilmemiş ve ithal edilmekte olan Halojen içermeyen elastomerik kauçuk köpüğü Coolflex HF’i ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı EPDM esaslı elastomerik kauçuk köpüğü Coolflex HT’yi ürettik. Katma değeri yüksek yenilikçi ürünlerin üretimi konusunda sektörde öncü olmak en önemli hedeflerimizin başında geliyor.

Türkiye’de ürettiğimiz Avrupa standartlarına sahip ürünlerimizi geniş dağıtım ağımız sayesinde 40’dan fazla ülkeye ihraç ediyoruz.” dedi. Yurtdışından Alınıyordu Artık Yurtdışına Satılacak İthal ürünlere alternatif olmayı istediklerini dile getiren Erenoğlu “Sanayileşme ve teknolojik gelişmeler arttıkça; geniş uygulanabilirliğe sahip, çevre dostu ve fonksiyonel malzeme arayışı da artıyor. Teknolojik üretim proseslerimiz, nitelikli iş gücümüz ve güçlü Ar-Ge altyapımızla sektörün yeni ürün ihtiyaçlarına ve taleplerine hızlıca cevap verebiliyoruz. 2000 yılına kadar tesisatlarda yoğuşma kontrolü sağlamak ve enerji kaybının önüne geçmek için yalıtım amaçlı kullanılan elastomerik kauçuk köpüğünü yurtdışından ithal ediyorduk.

Artık ISIDEM Yalıtım olarak bu ürünlerde ithalatını yaptığımız ülkelere Coolflex markalı elastomerik kauçuk köpüğü ürünümüzü ihraç ediyoruz.” diye konuştu

 
logo 21.06.2017 tarihinde
ISIDEM Yalıtım / Burak Şeker Paylaştı
346 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji