ISIDEM YALITIM ÜRETİM KAPASİTESİNİ %50 ARTTIRIYOR

30.07.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
565 Görüntüleme
logo
ISIDEM YALITIM ÜRETİM KAPASİTESİNİ %50 ARTTIRIYOR

Yurt içi ve yurt dışı teknik yalıtım sektörünün önde gelen üreticilerinden olan ISIDEM Yalıtım’ın üretimini %50 arttıracak üretim verimliliği projesine bölgesel kalkınma ajansından destek geldi.

 

Proje, bölgesel kalkınma ajansı tarafından oluşturulan “sektörel rekabetçiliğin arttırılması mali destek programı” kapsamında yapıldı. Programın amacı Bursa – Eskişehir – Bilecik bölgesinde ön planda yer alan ve büyük gelişme potansiyeline sahip havacılık, savunma, raylı sistemler, teknik tekstil ve kompozit sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin üretim altyapılarının ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi yoluyla verimliliğin ve katma değerin arttırılması, ithalat bağımlılığının azaltılmasıdır. Programa toplam 36 proje başvuru yaparken bunlardan sadece 12 proje desteklenmeye değer görülmüştür. 

Isıdem Yalıtım “Fırın modifikasyonu ile elastomerik kauçuk köpük üretim verimliliğinin arttırılmasına yönelik kapasite artışı” projesi ile teşvik almaya hak kazanmıştır. Fırınlarımızda yapacağımız konstrüktif değişiklikler ile üretim kapasitemizin %50 arttırılması hedeflenmektedir. Artacak kapasite ile hem istihdama hem de ihracat hacmimizin artmasına olanak sağlanacaktır.

 
logo 30.07.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
565 Görüntüleme


 

Yorum YapınDiğer Haberler

hvacportal.org’a
HEMEN ÜCRETSİZ
ÜYE OLUN!

hvacportal.org üyelik avantajlarından hemen yararlanmaya başlayın.

Bilgilerinizi düzenleyin. HVAC dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkın !

Ve daha fazlası için hemen tıklayın...  
   

   
   
 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji