İSKİD, Dijitalleşme Semineri ile bilgilendirdi

12.04.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
366 Görüntüleme
logo
İSKİD, Dijitalleşme Semineri ile bilgilendirdi

Hızla Gelişen dijitalleşme sürecinde farkındalık yaratmaktan Endüstri 4.0 nedir ve İşletme olarak nereden başlamak gerektiğine, dijitalleşmede büyük öneme sahip müşteri veri taban yönetiminden siber güvenliğin önemine ve Kobi Gelişim Destek Programına kadar bir çok alanda bilgi sunulan İSKİD Dijitalleşme Semineri 11 Nisan tarihinde Saytech, Metix, Adenyum Danışmanlık firmalarının sponsorluğunda Point Otel Barbaros’da gerçekleştirildi.

İSKİD Başkan Yardımcısı Taner Yönet: “Dijitalleşmeye yeterince önem vermeyen sistem dışına itilecek”

Dijitalleşme Semineri’nin açılış konuşmasında İSKİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Taner Yönet, “İklimlendirme Sektörü olarak dijitalleşmenin neresindeyiz? Dijitalleşmek;  verileri toplamak, değerlendirmek ve uygun algoritmalarla işleyerek, işlerimizde kullanmak demektir. Dijitalleşmeye yeterince önem vermeyen veya geç kalanlar sistem dışına itilecek.” açıklamasında bulundu.

İSKİD Basın Yayın Komisyonu tarafından iklimlendirme sektör firmalarının dijitalleşme faaliyetlerine destek olması amacıyla düzenlediği İSKİD Dijitalleşme Semineri’nde Bosch Endüstri 4.0 Projeleri Direktörü Murat Kurtlar; Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0, Dünyadaki ve Türkiye’deki Proje Uygulama Örnekleri, Sabah Gazetesi Teknoloji Editörü Murat Can; Siber Güvenlik, Metix Bilişim Satış Direktörü Gonca Soyluoğlu ve Salesforce Bölge Müdürü Melissa Aktaş; CRM ve ERP, Adenyum Danışmanlık Bölge Müdürü Kübra Altuntaş; Kobi Gelişim Destek Programı hakkında katılımcılara bilgiler verdi. 

Haberin Videosu için Tıklayınız 
logo 12.04.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
366 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji