İSKİD üyelerinin pandemide geliştirdiği ürün ve tekonolojiler webinarda ele alınacak

20.02.2021 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
136 Görüntüleme
logo
İSKİD üyelerinin pandemide geliştirdiği ürün ve tekonolojiler webinarda ele alınacak

Tüm dünyada pek çok sektörü derinden etkileyen pandemi süreci, üzerinden geçen 1 yılın sonunda gündemin öncelikli konusu olmaya devam ediyor. Pandemiyle birlikte iç hava kalitesinin de her zamankinden fazla ön plana çıktığı bu süreçte, iklimlendirme sektöründeki gelişmeler oldukça yakından takip ediliyor. İklimlendirme sektörünün gelişmesi ve uluslararası rekabette öne geçmesi yönünde sektör adına faaliyetler yürüten İklimlendirme Soğutma Klima İmalatçıları Derneği İSKİD, Covid-19 sürecinde iklimlendirme sektörünün yaşadığı değişim ve dönüşümü uzmanlarla birlikte ele alıyor. 23 Şubat Salı günü saat 14.00’te İSKİD üye firmalarından AFS, Arçelik, Beko ve General Filter Havak, Form Şirketler Grubu sponsorluğunda gerçekleşecek “Covid-19 ve Diğer Hastalıklara Karşı İklimlendirme Sektöründe Çözümler ve Yeni Teknolojiler” konulu webinar etkinliği, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

İklimlendirme sektörün önde gelen isimleri, pandemi etkisinde iklimlendirme sektöründe yer alan ürün ve teknolojilerde yaşanılan dönüşümü, ve sektörün geleceğini “Covid-19 ve Diğer Hastalıklara Karşı İklimlendirme Sektöründe Çözümler ve Yeni Teknolojiler ” başlıklı webinarda değerlendiriyor. Webinarda, İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, İSKİD Yönetim Kurulu Üyesi Can Topakoğlu, İSKİD Havalandırma Komisyonu Üyesi Mehmet Zahid Poyraz ve Makine Mühendisleri Odası’ndan Makine Yüksek Mühendisi Ahmet Akçakaya sunumları ile güncel bilgileri, yeni ürün ve teknolojileri katılımcılar ile paylaşacak.

Webinar’da ayrıca takipçilerin merak ettikleri sorulara cevap alabileceği “soru-cevap etkinliği” de yapılacak.

 23 Şubat Salı günü saat 14.00’te organize edilecek webinar, pandemi sürecinde stratejik önem kazanan iklimlendirme sektörüne ilişkin güncel bilgilerle önümüzdeki döneme farklı bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor.

 

*Kayıt için tıklayınız

*Webinar katılım linki: https://zoom.us/j/93966639887?pwd=Nkd5S1RHZUJaeDJWSit3S2pwbkFqUT09

Meeting ID: 984 1817 9376

Passcode: 614081


 
logo 20.02.2021 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
136 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji