İZMİR’ İN EN YEŞİL ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN TERCİHİ ISIDEM YALITIM OLDU

26.07.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
538 Görüntüleme
logo
İZMİR’ İN EN YEŞİL ALIŞVERİŞ MERKEZİNİN TERCİHİ ISIDEM YALITIM OLDU


İzmir Balçova’da inşa edilen “İstinyePark İzmir”, 2 milyar liralık yatırımla hayata geçecek. 2019’da kapılarını açması planlanan projede alışveriş merkezi ve beş yıldızlı bir otel bulunuyor.

İzmir'de 2 milyar liralık yatırımla hayata geçirilecek olan İstinyePark AVM ve otel projesinin inşası hızla sürüyor. 290 mağaza ve bir otelin yer alacağı alışveriş merkezi, 80 bin metrekarelik yeşil alanıyla dikkat çekiyor. Projenin ısıtma ve soğutma borularının yalıtımında ve havalandırma kanallarında, Isıdem Yalıtım’ın elastomerik kauçuk köpüğü “Coolflex” ve esnek hava kanalı “Flexiduct” ürünleri, yüksek teknik özelliklere sahip oldukları için tercih edildi.

 

Proje kapsamında sadece bir AVM ve otel değil, çevresinde yer alan 80 bin metrekare büyüklüğünde arazi şehir parkı olarak düzenlenecek. Projenin hafriyat ve iksa işlerine 2016 yılının ağustos ayında başlandı. İlk temel 2017 yılının temmuz ayında atıldı ve 2019 yazında tamamlanması bekleniyor.

 

Sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı Coolflex’te

     


Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ    10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

 
logo 26.07.2018 tarihinde
ISIDEM YALITIM / Ömer Akyıl Paylaştı
538 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji