Kriyojenik Solenoid vana

23.01.2019 tarihinde
SMS-TORK / Enver KAYA Paylaştı
133 Görüntüleme
logo
Kriyojenik Solenoid vana

TORK Kriyojenik gaz solenoid vanaları Kriyojenik gazlarda kullanılan TORK marka solenoid vanalar kullanım alanları Oksijen, Helium, Nitrojen, Hidrojen, Argon CO2 Karbondioksit ve Ammonia gazları olarak söyleyebiliriz.

-150°C ile mutlak sıfır (-273°C) arasındaki sıcaklıklar kriyojenik sıcaklıklardırlar. Proseslerde, kriyojenik tanklarla taşınabilen, depolanan, sıvı fazda bulunan gazları - sıvılaştırılmış doğalgaz(LNG), vb gazlar 2 ile 37 bar olarak çalışma basınçlı tanklarla olarak kullanılırlar. Özellikle CO2, kriyojenik gıda sınıfı gazlar olarak üretilmektedirler. Bu gazlar gıda sektöründe kırmızı ve beyaz et, balık, unlu mamuller, sütlü gıdalar, sebze ve meyvelerin dondurulması ve soğutulmasına ilişkin tüm proses aşamalarında kullanılmaktadırlar. Sıvı azot ve sıvı karbondioksitin et ve et ürünleri sektörüne yönelik uygulamaları ise karışım hazırlanması esnasında karışımın soğutulmasını ve son ürün üretimi esnasında ürünlerin dondurulmasını kapsamaktadır. Bu tür gazların açma kapama ihtiyacı duyulan proseslerde TORK marka solenoid vanalar 1/4"..1/2" S9710 Serisi ve S9610 Serisi olarak üretilmektedir Çalışma basınçları 0..9...15..30 bar aralıklarında seçenekler vardır. %100 yerli üretim olup yurt dışına ihraç edilmektedir.

Geniş bilgi için www.smstork.com web sitemizden bilgi alabilirsinz ayrıca tork@smstork.com e-mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 
logo 23.01.2019 tarihinde
SMS-TORK / Enver KAYA Paylaştı
133 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji