LG CeilingFan ile Daha Yumuşak ve Doğal Serinlik, Daha Geniş Hava Akışı

20.02.2021 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
42 Görüntüleme
logo
LG CeilingFan ile Daha Yumuşak ve Doğal Serinlik, Daha Geniş Hava Akışı

LG, doğal, arındırılmış ve temiz hava sunan klimaları ile sıcak yaz günlerinde sunduğu serinleme çözümlerine bir yenisini ekliyor. Yaz sıcaklarına karşı önlemlerini şimdiden alan LG, tüketicilere daha yumuşak bir serinlik ve daha geniş bir hava akışı sağlayan LG CeilingFan tavan vantilatörünü sunuyor. Her parçası Premium özellik taşıyan LG CeilingFan’ın çift kanatları, insanı rahatsız eden hava akışını azaltıyor, daha homojen ve yumuşak bir hava akışı oluştururken kör noktaları ortadan kaldırarak kapsama alanını genişletiyor. Doğal hava akışı, serinleten teknolojiler kullanan tüketicilerin sıklıkla maruz kaldığı baş ağrılarını azaltıyor.

Şık Tasarım, Düşük Gürültü

LG Dual Wing CeilingFan birinci sınıf malzeme ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. LG CeilingFan’ın üstün ve yekpare tasarımı, LG Chem'in ürettiği ABS'nin yüksek esneklik çarpanı sayesinde bakım ve temizliği çok kolay hale getiriyor. LG Premium LED ekran ise, kullanıcıların ihtiyacı olan ortamları kontrol etmesini son derece basit hale getiriyor. Üstelik,  bükülmeye ve paslanmaya karşı dayanıklılığı ile kullanıcılara uzun yıllar kullanım imkanı da sunuyor. LG’nin biyomekanik dizaynı çift kanatları ve güçlü 40 kutuplu BDLC inverter motoru ile düşük türbülanslı yoğunlukla mümkün olan en iyi hava akışını sağlıyor. Ev ve ofisler için doğal serinlik sağlayan LG CeilingFan, en düşük modda 26 desibel, en yüksek hızda 49 desibel ile kullanıcıları rahatsız etmeden sessizce çalışıyor.

Rahat Bir Uyku İçin

Dünyanın uyku moduna sahip ilk tavan vantilatörü olan LG Ceiling Fan, “Uyku Modu” sırasında hızı otomatik olarak ayarlayarak iyi bir uykuya yardımcı oluyor. Üstelik, daha iyi bir yaşam için akıllı teknoloji ile donatılan LG CeilingFan, ThinQ uygulaması ile kullanıcıların dilediği yerden, diledikleri zaman kontrol edilebiliyor.  Ev, ofis gibi tüm iç mekanlara konfor ve serinliğin yanı sıra kaliteli tasarımı ile şıklık getiren LG CeilingFan hakkında daha fazla bilgi almak ve satın almak için https://www.lg.com/tr/klima/lg-lcf12p adresini ziyaret edebilirsiniz.


 
logo 20.02.2021 tarihinde
HVACPORTAL / Mehmet ÖREN Paylaştı
42 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji