Mesleki ve Teknik Eğitimde Farkındalık

03.08.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
283 Görüntüleme
logo
Mesleki ve Teknik Eğitimde Farkındalık

Mesleki ve teknik eğitimdefarkındalık oluşturmak için düzenlenen Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve ServisTeknikleri Kursu 29 Temmuz - 02 Ağustos 2019 Tarihleri arasında İstanbul’da ImmergasTürkiye ve GFS Gas Flex System firmalarında gerçekleştirildi. Gaz Yakıcı CihazMontaj ve Servis Teknikleri Kursu’nun ilk etabı 29 Temmuz - 01 Ağustos 2019 TarihleriArasında Immergas Türkiye Yenilenebilir Enerji Eğitim ve Uygulama Merkezi’ndedüzenlendi.

Mesleki ve teknik eğitimdenitelikli teknik eleman yetiştiren teknik öğretmenlerimize yönelik "GazYakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu" Türkiye genelinde Tesisatteknolojisi ve İklimlendirme alanında görev yapan teknik öğretmenleriniklimlendirme sektöründeki son gelişmelerden haberdar olmaları, teknik bilgi vebecerilerini geliştirmelerini amaçlıyor.

Bu kapsamda ImmergasTürkiye Yenilenebilir Enerji Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde 20 öğretmen 3 günboyunca farklı konularda Immergas teknik eğitim ekibi tarafından verileneğitimlerde teknolojik gelişmeler, teknik hizmetler konularında bilgilendirildiler.Kurs sonrasında Immergas Türkiye Genel Müdürü Salih Yaşar, Teknik Müdür FehmiGök ve Pazarlama Müdürü Tuğçe Deniz tarafından katılımcılara katılım belgeleritakdim edildi. Katılımcılar adına ise Kurs Sorumlusu ve İzmir Konak ÇınarlıMesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Fevzi Balkan tarafından ImmergasTürkiye Genel Müdürü Salih Yaşar’a teşekkür belgesi verdi. 

 
logo 03.08.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
283 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji