Oda kumandalarının verimli kullanımı için ipuçları

19.12.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
239 Görüntüleme
logo
Oda kumandalarının verimli kullanımı için ipuçları

Oda kumandası, bir referans oda belirlenerek monte edilmelidir. Referans oda, en çok kullanılan ya da sıcaklık kontrolü yapılmak istenen oda olmalıdır.

Oda kumanda montajı yapılmadan önce, ilgili montaj kılavuzunda yazan uygun montaj yeri bilgilerine mutlaka dikkat edilmelidir. Ayrıca, oda kumandaları, nemli ve ıslak ortamlara monte edilmemelidir.

Oda kumandası, dış cephe ile irtibatı olmayan, belirli yükseklikte ve uzaklıkta monte edilmelidir. Direk pencere yanına ve radyatör yakınına monte edilmemelidir. Örnekte uygun montaj yeri gösterilmiştir.

Oda kumandaları kesinlikle kullanıcı tarafından değil, yetkili bayileri tarafından monte edilmelidir. Ürün montajının doğru yapılması, kombinin ve oda kumandasının düzgün bir şekilde çalışması için çok önemlidir. Düzgün bir ısıtma kontrolü ve cihazınızın garanti süresini başlatmak için yetkili servisin montaj yapması gerekmektedir. Oda kumandaları ile ilgili daha fazla bilgi için, oda kumandası tasarruf videosu Bosch Termoteknoloji youtube hesabından izleyebilirsiniz.

 
logo 19.12.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
239 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji