SENEGAL BLAISE DIAGNE ULUSLARARASI HAVALİMANI’NDA ISIDEM COOLFLEX ÜRÜNLERİ KULLANILDI

21.06.2017 tarihinde
ISIDEM Yalıtım / Burak Şeker Paylaştı
1063 Görüntüleme
logo
SENEGAL BLAISE DIAGNE ULUSLARARASI HAVALİMANI’NDA ISIDEM COOLFLEX ÜRÜNLERİ KULLANILDI

Batı Afrika’nın önemli hub havalimanlarından biri olacağına inanılan Senegal Blaise Diagne Uluslararası Havalimanı’nda, LEED Sertifikalı tesislerde üretilen ISIDEM Coolflex elastomerik kauçuk köpüğü tercih edildi.

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli projede tercih edilen ISIDEM Yalıtım’ın Coolflex markalı elastomerik kauçuk köpüğü ürünleri, Senegal Blaise Diagne Uluslararası Havalimanı’nın Isıtma-Soğutma-Havalandırma sistemlerinin ekipman yalıtımlarında kullanıldı. Dokar’ın mevcut havalimanında yılda yaklaşık 2 milyon yolcu trafiği bulunurken, Blaise Diagne Uluslararası Havalimanı’nın devreye alınmasıyla birlikte yolcu trafiğinin yılda yaklaşık 3 milyona, çok kısa bir süre içerisinde de 5 milyona ulaşması bekleniyor.

42 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Blaise Diagne Uluslararası Havalimanı’nın, toplam maliyeti 466 milyon Euro’yu bulacak. Sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı ISIDEM Coolflex’te Coolflex ürünü Yüksek Su Buharı Difüzyon Direnci Katsayısı ile korozyon riskini minimuma indirmek adına μ ≥   10.000 değeri ile üretiliyor. Bu değer şu ana kadar TSE tarafından tescillenmiş ürünler arasında sektörün en yüksek su buharı difüzyon direnç katsayısı olma özelliği taşıyor. Kapalı gözenekli ve homojen dağılımlı hücre yapısı sayesinde uygulandığı tesisatlarda maksimum termal performans ve yoğuşma kontrolü sağlayan Coolflex ürünleri, TS EN 13501-1 yangın yönetmeliğine göre levhalarda B,s3-d0, borularda BL,s2-d0 yangın performansıyla uluslararası standartlara uygunluğuyla öne çıkıyor.

 
logo 21.06.2017 tarihinde
ISIDEM Yalıtım / Burak Şeker Paylaştı
1063 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji