Soğutma Sektörüne Yeni Soluk *Rekos Cooling Power

06.09.2019 tarihinde
Rekos Soğutma / Dilek Gündoğmuş Paylaştı
192 Görüntüleme
logo
Soğutma Sektörüne Yeni Soluk *Rekos Cooling Power

2002 yılından bu yana beyaz eşya servisi ve yedek parça satışıyla, ısıtma & soğutma sistem ve malzemelerine dair en kaliteli ve en güvenli ürünlerin sunulduğu Söker Soğutma, Antalya merkez ve şubesinin yanı sıra Adana, İzmir, İskenderun ve Hatay şubeleri ile İç Anadolu, Ege ve Akdeniz bölgelerine satış ve servis hizmeti sağlıyor. Bu faaliyetlere ek olarak 2014 yılında Rekos Cooling Power markasıyla Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri ve Soğuk Hava Deposu Panel ve Kapıları üretimine başlayan firma, projelendirme, imalat ve taahhüt dahilinde Avrupa Birliği Standartlarına uygun anahtar teslim Soğuk Hava Depoları alanında üretim ve servis hizmetleri sağlıyor.

Söker Soğutma, Soğuk Hava Depoları alanında uzaktan izleme sistemleri sayesinde 7/24 teknik destek ekibiyle ürün ve hizmetleriyle müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmış bir firma. Söker Soğutma, soğutma sektörüne düşük enerji tüketimli, yüksek verimli, uzun ömürlü ve doğa dostu ürünler sunuyor.

Projelendirme, imalat ve taahhüt dahilinde Endüstriyel ve Ticari Soğutma Sistemleri ve Soğuk Hava Deposu Panel ve Kapıları üreten Rekos Cooling Power, 2-5 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek ISK-Sodex İstanbul 2019 Fuarı'nda 11. Salonda F10 numaralı standında ürün ve hizmetlerini sektör profesyonellerine anlatacak. 

 
logo 06.09.2019 tarihinde
Rekos Soğutma / Dilek Gündoğmuş Paylaştı
192 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji