Termoteknolojinin Geleceği” toplantıları Ankara'daydı

19.08.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
144 Görüntüleme
logo
Termoteknolojinin Geleceği” toplantıları Ankara'daydı

Türkiye genelinde düzenleyeceği “Termoteknolojinin Geleceği” toplantılarında Partner Program üyeleriyle bir araya gelecek olan Bosch Termoteknoloji, toplantıların ikincisini İstanbul’dan sonra Ankara’da gerçekleştirdi.

Bosch Termoteknoloji İklimlendirme Sektöründe Dijitalleşmeye Öncülük Ediyor

Bosch Termoteknoloji, “Termoteknolojinin Geleceği” Ankara toplantısıyla Partner Program üyeleri ile buluştu. Ankara Wyndham Otel’de 65 bayinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı; Bosch Termoteknoloji Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın şirket sunumuyla başlayıp, dijital dönüşüm sunumu, ürün sunumu ve Partner Program bilgilendirme sunumları ile devam etti. Toplantılarda Dijital Dönüşüm eğitimi de veren Bosch Termoteknoloji, Partner Program üyelerini hem hem dijital çağa hazırlamayı hedefliyor hem de geleceğin kombi ustalarının gelişimine verdiği önemi gösteriyor. İlki İstanbul’da; 30 Temmuz’da Ankara’da gerçekleştirilen toplantı serisi Türkiye’nin bir çok ilinde devam edecek. Bilgilendirici sunumlar ve soru-cevap kısımlarından sonra toplantılar, akşam yemeği ile son bulacak.


Sektörün Ayrıcalıklı Sadakat Programı: Bosch Partner Program

Bosch Partner Program; sektördeki partnerlerine satış ve montaj yaptıkça puan kazandıran, aynı zamanda üyelerine teknik eğitimler, teşvik seyahatleri ve iş geliştirmeye yönelik farklı imkanlar sunan bir programdır. Bosch yetkili toptancı bayileriyle çalışan montajcı alt bayiler için geliştirilen bu sistem ile sektöre sunulan hizmet kalitesinin artırılması hedeflenmektedir.

 
logo 19.08.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
144 Görüntüleme


 

Yorum YapınDiğer Haberler

hvacportal.org’a
HEMEN ÜCRETSİZ
ÜYE OLUN!

hvacportal.org üyelik avantajlarından hemen yararlanmaya başlayın.

Bilgilerinizi düzenleyin. HVAC dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkın !

Ve daha fazlası için hemen tıklayın...  
   

   
   
 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji