Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Meslek Lisesi Öğretmenleri GFS Tesislerini Gezdi

08.08.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
336 Görüntüleme
logo
Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Meslek Lisesi Öğretmenleri GFS Tesislerini Gezdi

Türkiye genelinde Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme alanında görev yapan teknik öğretmenlerin iklimlendirme sektöründeki son gelişmelerden haberdar olmaları, teknik bilgi ve becerilerini geliştirmelerini amaçlayan "Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu" 29 Temmuz - 02 Ağustos 2019 Tarihleri arasında İstanbul’da Immergas Türkiye ve GFS Gas Flex System firmalarında gerçekleştirildi. Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu’nun ikinci etabı 02 Ağustos 2019 tarihinde GFS Gas Flex System Fabrikasında düzenlendi.

Mesleki ve teknik eğitimde nitelikli teknik eleman yetiştiren 20 teknik öğretmen GFS Gas Flex System Üretim Tesislerini ziyaret ettiler. Tesiste üretimi gerçekleşen ürünler hakkında   katılımcı öğretmenlere detaylı bilgi veren GFS Gas Flex System Ar-Ge Müdürü Erol Polat, Fabrika gezisi öncesinde kursa katılan öğretmenlere, doğalgaz tesisatlarında kullanılan esnek sistemler, Doğalgaz boruları ve standartlar, GFS'nin sektöre sunduğu hizmetler ve eğitim faaliyetlerini anlattı. Sunumun ardından öğretmenler topluca, tesisi gezip yetkililere sorularını yönelttiler. GFS Gas Flex System ürünlerinin montajını uygulamalı olarak gerçekleştirdiler. 


Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Meslek Lisesi Öğretmenleri'ni "Gaz Yakıcı Cihaz Montaj ve Servis Teknikleri Kursu"nun gerçekleştirilmesine katkılarından dolayı Kurs Sorumlusu ve İzmir Konak Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Fevzi Balkan tarafından, GFS Gas Flex System Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Akman'a, katılımcı öğretmenler adına teşekkür belgesi verildi. 


 
logo 08.08.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
336 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji