Vaillant Türkiye’den Ramazan kampanyası

10.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
238 Görüntüleme
logo
Vaillant Türkiye’den Ramazan kampanyası

Vaillant Türkiye’nin, Ramazan’a özel olarak düzenlediği #BizimEvdeRamazan kampanyası bu sene de devam ediyor. Vaillant, Ramazan ayının kendileri için anlamını ve Ramazan deneyimlerini #BizimEvdeRamazan  hashtag’i ile Vaillant’ın Instagram hesabı @vaillanttr’yi etiketleyerek paylaşan takipçilerinden belirlenecek 40 kişiye 100 TL değerinde Migros hediye çeki verecek. Kampanya 6-31 Mayıs tarihleri arasında devam edecek.

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, Ramazan ayına özel olarak düzenlediği ‘Bizim Evde Ramazan’ kampanyası ile bu sene de kazandırmaya devam ediyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Vaillant Türkiye Instagram sayfasını takip etmeleri, Ramazan aylarının kendileri için anlamını ve Ramazan deneyimlerini anlatan fotoğraflarını kendi hesaplarından #BizimEvdeRamazan hashtag’i ile ve @vaillanttr hesabından bahsederek paylaşmaları yeterli olacak. 6 Mayıs saat 10.00’da başlayan kampanya kapsamında 31 Mayıs 23:59’a kadar paylaşımlara devam edilebilecek.

Vaillant jürisi tarafından 2 Haziran’da kampanyanın ana fikrine uygunluk, yaratıcılık, kompozisyon,  yorum ve beğeni sayısı gibi kriterlere göre yapılacak değerlendirme sonucu seçilen 40 kişiye 100 TL değerinde Migros alışveriş çeki hediye edilecek. Bir kişinin birden fazla içerik ile katılabileceği yarışmanın sonuçları 3 Haziran 2019 tarihindewww.instagram.com/vaillanttr’de yayınlanacak.


 
logo 10.05.2019 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
238 Görüntüleme


 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji