VENCO Havalandırma Online Şirket İçi Eğitimlerinin 3.sünün Konusu “Yangın ve Duman Damperleri” Oldu

11.05.2020 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
249 Görüntüleme
logo
VENCO Havalandırma Online Şirket İçi Eğitimlerinin 3.sünün Konusu “Yangın ve Duman Damperleri” Oldu

VENCO Havalandırma COVID-19 Pandemi Sürecinde, online şirket içi eğitimlere devam ediyor. "Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri, Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları" ve “"Basınçlandırma Fanları ve Uygulamaları" eğitimlerinden sonra düzenlenen 3.eğitim, “Yangın ve Duman Damperleri” hakkında teknik bilgileri ve ticari uygulamaları içerdi.

VENCO İstanbul Bölge Satış Yöneticisi Tolga Enis Yıldız Yangın ve Duman Damperlerinin kullanım amacı, çalışma prensipleri, türleri, montaj şekilleri, standartları, sertifikaları ve Yangın Yönetmeliklerinde yeri hakkında bilgilerini aktardı. Ayrıca VENCO Havalandırmanın Yangın ve Duman Damperi tedarik ettiği projelerdeki tecrübelerini anlatarak geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.


Yangın Dayanımlı Fanları üretmesinin yanı sıra, Yangın ve Duman Damperleri ürünleri için WILDEBOER ve SMAY gibi alanında öne çıkan Avrupalı üreticilerinin distribütörlüğünü yürüten VENCO A.Ş. şimdiye kadar “Adana City Hospital”, “Emaar Square Mall”, “Memorial Hospital Bahçelievler”, “Skyland İstanbul” gibi birçok projede çözüm ortağı olmuştur.

 
logo 11.05.2020 tarihinde
Hvac Portal / Hvac Portal Paylaştı
249 Görüntüleme


Etiketler :
 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji