dijital dönüşüm Haber Listesi

Teknolojinin Uzmanları Bir Arada: Schneider Electric ‘Innovation Day’

Schneider Electric, ‘Innovation Day: Resilient Digital Transformation’ etkinliği ile Orta Doğu ve Afrika bölgesinden 2.000’i aşkın IT sektörü liderini dijital ve interaktif bir konferans ortamında ağırladı. Dünyanın dört bir yanından konuşmacıların yer aldığı buluşmada teknolojinin küresel salgın sonrası yeni süreçte büyüme ve gelişime ne şekilde fayda sağlayabileceği masaya yatırıldı.


Schneider Electric Dijitalleşmede Kritik Rol Üstleniyor

Schneider Electric ve IDC ortaklığında hazırlanan ‘Uzmanlık Hizmetleri – Ticari ve Operasyonel Dayanıklılığı En Üst Düzeye Çıkarmak’ adlı araştırmaya göre, dijital dönüşüm sürecinde hizmet sağlayıcılardan destek almak, kurumları daha kârlı; toplumsal ve çevresel anlamda daha faydalı kılıyor. Dijitalleşme ile uçtan uca operasyon mükemmelliğinin sağlanması için kurumlara gerekli uzmanlığı sağlayan üçüncü parti kurumlar, şirketleri kendi iş alanlarına odaklanmaları ve rekabette güçlenmeleri için destekliyor.


Schneider Electric: Modernizasyonlar ile Bina Yönetiminde Kârlılık ve Verimlilik Mümkün

Schneider Electric, küresel deneyimi ve uzmanlığıyla bina otomasyonlarının modernizasyon uygulamalarına ışık tutuyor. Şirket, doğru çözümlerle bu alanda yüksek kârlılık ve verimlilik sağlamanın mümkün olduğunu vurguluyor.


"Rekabet gücümüzü artırmak için aradığımız kaldıraç; Dijitalleşme"

TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan: "Ekonomide istediğimiz dönüşümün temelini ancak nitelikli eğitimle sağlamlaştırabiliriz. Nitelikli insan kaynağına yatırım yapmazsak; teknolojik altyapıyı sağlayarak dijital dönüşümün yaratacağı faydadan yararlanamayız. Unutmamak gerekir ki; dijital dünyanın en önemli sermayesi insandır ve dijitalleşme amaç değil, kalkınma odaklı sürdürülebilir ekonomi için araçtır. Geçmiş sanayi devrimlerini kaçıran Türkiye’nin, dijitalleşme sayesinde küresel rekabette belki de ilk defa, rakipleriyle aynı seviyeyi yakalama şansı var."


Bosch Termoteknik tüm dijital platformlarını bir arada topladığı iş ortakları portalını yayına aldı

Odaklandığı konular kapsamında yer alan dijital dönüşüme katkı sağlamak amacıyla tüm dijital platformlarını http://isortaklari.boschtermoteknoloji.com/ adresinde tek bir portalda bir araya getiren Bosch Termoteknik, iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor.


İnşaat sektörünün tüm paydaşları ‘buildingSMART Türkiye’yi kurdu

Bir projenin, en başından sonuna kadar bir bütün olarak ele alındığı bütünsel yapı tasarım yaklaşımı olan BIM’in, artık Türkiye’de de sistemli bir şekilde kullanılmasının önü açıldı.


TİM Balkanı Gülle: İhracatımızın gerçek uzmanı TİM'dir

TİM Yönetim Kurulu, İsmail Gülle başkanlığında TİM’in Yenibosna’daki merkezinde toplandı. Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da katıldığı toplantıda; TİM’in 2019 hedefleri, TİM’in dijitalleşmesi ve projeleri masaya yatırıldı.


Gökhan İşbitiren, Schneider Electric Türkiye strateji ve dijital dönüşüm direktörü oldu

Schneider Electric Türkiye Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörlüğü görevine Gökhan İşbitiren atandı.


 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji