Bosch Termoteknik Ticari Satış Kanalı Yıllık Bayi Toplantısı ‘Her alanda hep birlikte ’ konseptiyle gerçekleştirildi.

07.03.2018 tarihinde
DTK Dergisi / Elif Ersoy Aras Paylaştı
415 Görüntüleme
logo
Bosch Termoteknik Ticari Satış Kanalı Yıllık Bayi Toplantısı ‘Her alanda hep birlikte ’ konseptiyle gerçekleştirildi.

Bosch Termoteknik Ailesi, yıllık ticari satış kanalı bayi toplantısını İstanbul’da gerçekleştirdi. 2017 yılının değerlendirildiği ve 2018 planlarının paylaşıldığı toplantıda Bosch Termoteknik çalışanları ve iş ortakları bir araya geldiler.

 

Türkiye’nin farklı bölgelerinden katılımın olduğu yıllık bayi toplantısında, Bosch Termoteknik çalışanları ve ticari satış kanalı bayileri buluştu. Ticari alanda ısıtma, soğutma ve havalandırma ürünleri ile bir yapının ihtiyacı olan tüm çözümleri sunan firma olmanın altının çizildiği toplantı ‘’Her alanda, hep birlikte’’ konsepti ile gerçekleştirildi. 

 

Bosch Termoteknik Türkiye, Ortadoğu ve Kafkasya Satış Genel Müdürü Zafer Polat “Siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte 2017 yılını çok başarılı bir şekilde kapattık. Sektörel gelişim ancak firmalar ile iş ortaklarının birlikte büyümesi ile mümkün. 2018 yılında da 360 derece genişlettiğimiz ürün gamımızla ve sizlerin desteğiyle, geçmiş yıllarda olduğu gibi başarılarımıza başarı katarak her alanda, hep birlikte büyümeye devam edeceğiz.’’ dedi.

 

Organizasyonun önemli konuşmacılarından biri olan duayen sanatçı Ali Poyrazoğlu, katılımcılar ile paylaştığı gelecek odaklı bilgilerle toplantıya renk kattı. Bosch Termoteknik Ticari Satış Kanalı Yıllık Bayi Toplantısı, iki gün süren toplantılar ve Nukhet Duru’nun performansı ile gerçekleşen gala yemeğinin ardından sona erdi. 

 

 

Detaylı Bilgi İçin: 

Gizem Kutlu, Bosch Termoteknik Marka Yönetimi

0(216) 432 08 14, gizem.kutlu@tr.bosch.com

 

 

Bosch Termoteknik Hakkında

Bosch Termoteknik, enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa’nın lider tedarikçisidir. 2016 yılında yaklaşık 14.300 çalışan ile 3,3 milyar avroluk (Yüzde 68’i Almanya dışında) ciro gerçekleştirmiştir. Bosch Termoteknik, birçok güçlü uluslararası ve yerel markaya sahip olup; Avrupa, Amerika ve Asya ülkelerinde çeşitlendirilmiş ürün gamıyla üretim yapmaktadır. 

Bosch Grubu, dünyanın önde gelen teknoloji ve servis tedarikçilerinden biridir. Dünya genelinde (31 Aralık itibarıyla) yaklaşık 400.500 çalışanı istihdam etmektedir. Elde edilen ilk rakamlara göre, şirket 2017 yılında 78 milyar Avroluk gelir elde etmiştir. Şirketin faaliyetleri, Mobilite Çözümleri, Sanayi Teknolojileri, Dayanıklı Tüketim Malları ve Enerji ve Bina Teknolojileri olmak üzere, dört sektöre ayrılmaktadır. Bosch, dünyanın önde gelen IoT şirketlerinden biri olarak, akıllı evler, akıllı şehirler, ağa bağlı mobilite ve endüstri için bağlantılı çözümler sunmaktadır. Sensör teknolojisi, yazılım ve hizmet alanlarındaki uzmanlığını ve kendi IoT bulutunu kullanarak müşterilerine farklı etki alanları genelinde ağa bağlı çözümleri tek bir kaynaktan sunabilmektedir. Bosch Grubunun stratejik amacı, ağa bağlı bir yaşam için çözümler üretmek, yenilikçi ve heyecan uyandıran çözümlerle dünya genelinde yaşam kalitesini yükseltmektir. Kısacası, Bosch “Yaşam için Teknoloji” sunmaktadır. Bosch Grubu, Robert Bosch GmbH ve yaklaşık 60 ülkede 440 bağlı şirketiyle bölgesel şirketlerinden oluşmaktadır. Satış ve servis ortaklıkları dâhil olmak üzere, Bosch’un global üretim ve satış ağı dünyanın hemen hemen tüm ülkelerini kapsamaktadır. Şirketin gelecekteki büyümesi yenilikçilikteki gücüne dayanmaktadır. Bosch, dünya genelinde 125 merkezde 62.500 çalışanıyla, araştırma ve geliştirme çalışmalarını sürdürmektedir. 

Şirket 1886 yılında Robert Bosch (1861-1942) tarafından Stuttgart’ta “Hassas Mekanik ve Elektrik Mühendisliği Atölyesi” olarak kurulmuştur. Robert Bosch GmbH’nın özel mülkiyet yapısı Bosch Grubu’nun girişim özgürlüğünü garanti ederek şirketin vadeli planlar yapmasını sağlamak ve geleceğini koruma altına almak üzere önceden önemli oranda yatırımlar yapmaktadır. Robert Bosch GmbH’nın hisse senedi sermayesinin yüzde doksanikisine bir vakıf olan Robert Bosch Stiftung GmbH sahiptir. Oy haklarının çoğunluğu ise Robert Bosch Industrietreuhand KG adındaki bir endüstriyel vakıftadır. Girişim mülkiyeti fonksiyonları vakıf tarafından yürütülmektedir. Kalan hisseler ise Bosch ailesine ve Robert Bosch GmbH’ya aittir.

Çevrimiçi ek bilgilere www.bosch.com, iot.bosch.com, www.bosch-press.com, twitter.com/BoschPresse. adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 
logo 07.03.2018 tarihinde
DTK Dergisi / Elif Ersoy Aras Paylaştı
415 Görüntüleme

 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji