Daikin Türkiye Genelinde Büyümesini Yeni Şube Açılışları ile Devam Ettiriyor

11.11.2014 tarihinde
DTK Dergisi / Elif Ersoy Aras Paylaştı
1100 Görüntüleme
logo
Daikin Türkiye Genelinde Büyümesini Yeni Şube Açılışları ile Devam Ettiriyor

İklimlendirme sektörünün en geniş ürün gamına sahip şirketi Daikin, Türkiye genelindeki satış ağını da büyütmeye devam ediyor. Yeni bayii ve showroom açılışları ile hizmet ağını genişleten Daikin, Beylikdüzü’nde yeni bir showroom’u daha hizmete soktu. 

Daikin bayilerinden Asya İklimlendirme’nin İstanbul Beylikdüzü’ndeki yeni showroom’un açılışı, Ak Parti İstanbul Milletvekili Şirin Ünal ve çok sayıda davetlinin katılımı ile 20 Eylül tarihinde gerçekleşti. Daikin’in Türkiye genelinde hizmet ağını genişletme çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğüne dikkat çeken Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, şu bilgileri verdi: 

“Bir yandan bayi ağımızı genişletirken diğer yandan da yeni showroom açılışları ile tüketicimize daha yakın olmayı hedefliyoruz.Şu anda Türkiye genelinde 188showroom ile 500 satış noktasında Daikin ürünlerine ulaşmak mümkün. Şu anda 5’i İstanbul ve çevresinde olmak üzere 17 yeni açılışı programımıza aldık. Daikin olarak split klimadan VRV adı verilen merkezi sistemlere kadar ısıtma ve soğutma sektöründe en geniş ürün gamına sahip markayız. Bireysel, ticari ve endüstriyel alanda kullanıcılarımızın farklı ürün ve hizmet beklentisine yanıt verebiliyoruz.Hedefimiz 2015 sonunda 200 showroom’a ulaşmaktı, ancak halen planlanan ve programa alınan açılışlar bu sayıyı aşacağımızı gösteriyor. Ürün gamımızda olduğu gibi hizmet ağımızda da kullanıcılarımıza en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor, bu doğrultuda yeni açılışlarla büyümeye devam ediyoruz.”

İstanbul’da Avcılar’dan sonra Beylikdüzü’ndeki showroom’unu açan Asya İklimlendirme yöneticisi Hasan Dursun ise, Daikin kalitesi ve güvencesi ile bireysel ve kurumsal müşterilerinin iklimlendirme ihtiyaçlarına çözüm sunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Dursun, kısa bir süre önce Daikin ile Miele ile arasında gerçekleşen işbirliği doğrultusunda Daikin Beylikdüzü Showroom’unda beyaz eşya satışı yapacaklarını da kaydetti.

 

 
logo 11.11.2014 tarihinde
DTK Dergisi / Elif Ersoy Aras Paylaştı
1100 Görüntüleme

Etiketler :
 

Yorum Yapın

 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji