Kategorideki Diğer Ürünler
 
 
Akustik panel  
Akustik panel
 
Tunex darbe sesi yalıtım membranı  
Tunex darbe sesi yalıtım membranı
 
Rezonex modüler titreşim alıcı  
Rezonex modüler titreşim alıcı
 
Index topsilent bitex  
Index topsilent bitex
 
Titreşim sönümleyici yay sp775 serisi  
Titreşim sönümleyici yay sp775 serisi
 
Titreşim sönümleyici yay  
Titreşim sönümleyici yay
 
   

Mason yaylı titreşim alıcılar

925 Görüntüleme

Standart üretimi 25mm ile 127mm çökme (deflection) kabiliyetine sahip çelik yaylardır. Taşıma kapasiteleri 10kg ile 15.000kg arasında değişmektedir. Kullanıldığ

Firma profilini görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Ücretsiz Üye Ol veya Giriş Yap
Standart üretimi 25mm ile 127mm çökme (deflection) kabiliyetine sahip çelik yaylardır. Taşıma kapasiteleri 10kg ile 15.000kg arasında değişmektedir. Kullanıldığı ekipmana göre %70 ile %99 oranında titreşimi absorbe edebilmektedir. Mason SLF , SLFH , C tipleri en çok kullanılan ürünlerdir.
Kullanım olarak aynı görevi gören ancak dizaynları birbirinden farklı olan yay tipleri hakkında kısa bilgiler vermek istersek eğer; örneğin SLF tipi yaylar titreşimi maksimum seviyede absorbe edebilmek için muhafazasız kullanılırlar. Yarım bir muhafazaya sahip olan C tipi yaylar bazı sönümlemelerde etkili ve yayın açık olan kısmı yük altında müdahaleye maruz kalabilirken diğer muhafazalı yayların tamamı uygulanan yük altında herhangi bir etkiye maruz kalmazlar. KIP modeli yaylar aynı zamanda kaide beton temellerin içinde kullanılabilir. Yayların temellerde kullanımı ile yükseklik sağlanır ve cihaz direkt olarak beton kaideye değil de kaideye yerleştirilmiş yayın üzerine monte edilir.
SLR ve SLRA tipi yaylar ise; muhafazalı dizayn edilmektedir ve yüksek kapasiteli yüklerde yayın eşit yükseklikteki tavanı ile düzgün çalışma alanları sağlanmaktadır. Yük kaldırıldığında muhafazası sayesinde yayın uzamasını önler.
Mason yayları 15.000 kg ve fazlası yükleri taşıyabilmek için, zaman ve pratik olması açısından hidrolik ayarlı olarak dizayn edilirler.
 
   
 


 
Twitter Facebook Google+ LinkedIn
 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji