Haber Listesi

Form MHI Klima Sistemleri Yeni Nesil KXZ2 Heat Pump VRF Sistemleri Lansmanı

Form MHI Klima Sistemleri, sektör profesyonellerine ve basın mensuplarına yeni nesil KXZ2 VRF sistemlerini tanıtmak için 23 Eylül Perşembe günü, bir webinar gerçekleştirecek.


Bosch Termoteknoloji, yeni panel radyatörü Bosch Heat Radiator 2000’i piyasaya sundu

İklimlendirme sektörünün güçlü markalarından Bosch Termoteknoloji, ihtiyaca göre en uygun ürün ve hizmetleri kullanıcılarla buluşturma misyonuyla yeni ürünü Bosch Heat Radiator 2000 panel radyatörü piyasaya sundu.


Sanayi Sektöründe Endüstriyel Doğal Gaz Talebi Artıyor

Endüstriyel doğal gaz tesisat projelendirmelerinin uzmanlık gerektiren çok hassas bir işlem olduğuna dikkat çeken Fortes Mühendislik A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Şahin Çetin, endüstriyel doğal gaza olan talep hakkında bilgiler paylaşarak, tesisat süreçleri hakkında merak edilen konulara açıklık getirdi.


İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE

‘Hemen Şimdi Harekete Geç!’ sloganı ile 22-26 Eylül tarihleri arasında ikincisi gerçekleştirilecek olan ZeroBuild Türkiye’21 Sıfır Enerji Binalar Forumu, 35 ülkeden 110 fikir önderinin katılımıyla, her biri Birleşmiş Milletler tarafından 2030 yılı için belirlenen “Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları”na referans verilecek 30 oturumdan oluşacak. Enerji verimliliğinde ve emisyon salınımının azaltılmasında büyük önemi olan sıfır enerji binaların farklı iklim koşullarındaki uygulama örneklerinin paylaşılacağı forumda, konunun her boyutuyla günlük hayatın olağan akışına dahil edilmesi hedefleniyor.


AZUR Yalıtım’dan Akıllı Esnek Bağlantı Sistemleri

AZUR Yalıtım ilk defa ISK-SODEX 2021 Fuarında sergileyeceği AZUR FH Fancoil-Sprinkler esnek metal hortumları ile rijit bağlantının getireceği olası sorunları ortadan kaldırdığı kadar çözümün ekonomik olmasını da sağlayarak HVAC sektörüne “alternatif ve akıllı” bir soluk getiriyor.


İSİB, 2020’nin En Çok İhracat Gerçekleştiren Şirketlerini Ödüllendirdi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), 2020 yılı içinde ihracat pazarında etkili rol üstlenen ve en çok ihracat gerçekleştiren firmaları ödüllendirdi.


ISK-SODEX Kapsamında alınacak COVID-19 Tedbirleri kitapçığı yayınlandı

Katılımcı ve ziyaretçilerin sağlığı üst düzeyde düşünülerek tasarlanan kitapçık, hem ISK-SODEX katılımcıları hem de ziyaretçileri için önemli bilgiler barındırıyor.


Temmuz ayında uzun tatiller ve salgının artan etkisi inşaat malzemeleri sanayisinin hızını kesti

Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi temmuz ayı sonuçlarına göre, uzun tatiller ve çalışma gün sayısındaki düşüş, faaliyetleri olumsuz etkilerken, salgındaki dördüncü dalga güven ve beklentileri sınırladı. Ancak tam açılmanın etkisi ve yüksek mevsimin sürmesi dolayısıyla Bileşik Endeks’in önümüzdeki aylarda yeniden artışa geçmesi bekleniyor.


ODE Yalıtım Yeşil Dönüşüm Sürecine EPD Belgeli Ürünleriyle Hazırlanıyor

Üretimini gerçekleştirdiği yalıtım malzemesi gruplarının tamamında Çevresel Ürün Beyanı (EPD) bulunan tek yalıtım şirketi olan ODE, şimdi de ürün serileri özelinde bu belgeyi almaya başladı. 16 ürün serisine aldıkları EPD belgelerinin EPD’nin resmi sitesi www.environdec.com’da da yayımlandığını söyleyen ODE Yalıtım Teknik Ofis Yöneticisi Ayşe Miray Şen, “Çevreye duyarlı üretim misyonumuzla ürünlerimizin tüm çevresel etkilerini kamuoyu ile şeffaf bir şekilde paylaşırken, yalıtım ve inşaat sektörünün çevre konusunda bilinçlenmesine katkı sağlamayı da hedefliyoruz” dedi.


Birleşim Mühendislik Bireysel Yatırımcıyı Mutlu Etti

Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma San. ve Tic. A.Ş. (Birleşim Mühendislik veya Şirket) paylarının halka arzı için talep toplama işlemleri 11-12-13 Ağustos 2021 tarihleri arasından tamamlandı. Halka arz edilen 33.000.000 TL nominal değerli payların 6,74 katına denk gelen 222.366.807 TL nominal değerli filtrelenmiş pay talebi geldi. Ek pay satışı dahil halka arz edilen toplam 39.000.000 TL nominal değerli pay ile birlikte toplam halka arz büyüklüğü 354.900.000 TL olarak gerçekleşti. Bireysel yatırımcıların 1000 adet altında gelen tüm talepleri karşılanırken, 29.287 yatırımcı talep ettiği kadar pay almaya hak kazandı, böylece Birleşim Mühendislik bireysel yatırımcılara önemli oranda satış yaparak sermayenin tabana yayılmasında önemli bir başarı elde etti.


Toplam (1614) kayıt bulundu. 1. sayfa görüntüleniyor
1 / 162 Sayfa GİT  
 
 
 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji