Haber Listesi

Türkiye’nin en büyük yeşil enerji kredisini alan Akfen Yenilenebilir Enerji’ye iki ödül

Türkiye’nin 5 bölgesine 530 milyon dolar değerinde 378 MW gücünde tamamı yerli ve yenilenebilir 13 rüzgar ve güneş enerjisi santrali kurmak için yerli – yabancı 6 bankanın güçlerini birleştirip...


Buderus’un sponsorluğunda gerçekleşen Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması başladı

2019 yılında Buderus’un sponsorluğunda gerçekleşecek olan Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması 20 Şubat tarihinde ilk adımı olan online etabı ile başladı.


Rönesans, Hollanda yollarından ödülle döndü

Avrupa’nın stratejik projelerine imza atan Rönesans, iştiraki Ballast Nedam ile Hollanda’nın en büyük PPP projesi “Blankenburg Bağlantı Yolu”nun inşasını sürdürüyor.


BETA Kimya A.Ş.’den 3 inovatif ürün birden

Türkiye’nin en büyük yapıştırıcı ve tutkal üreticilerinden BETA Kimya A.Ş., Ar-Ge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla yeni nesil ürünler geliştirmeye devam ediyor.


Türkiye İMSAD İnşaat malzemeleri sanayi birleşik endeksi ocak 2019 sonuçlarını açıkladı

Türkiye İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, Ocak ayında bir önceki aya göre 2,40 puan düşerek 77,79 puan seviyesine indi. Böylece Bileşik Endeks’te geçen yılın Nisan ayında başlayan gerileme onuncu ayına taşındı


PA-FLEX KAUÇUK bölgenin yükselen markası

2019 yılı Şubat ayı itibari ile ürünlerimizle yine çok saygın projelerde yer almaya devam ediyoruz. Son 2 yıldır satış stratejisini yurtdışı pazardan pay almak üzerine kuran ve bunu da cirosal anlamda başarmış olan Pa-Flex, ihracat satışlarını yeni bayii kanallarıyla güçlendiriyor.


Bosch A sınıfı ve yeni nesil yoğuşmalı kombisi Condens 2300i W sessizliğiyle de öne çıkıyor

Condens 2300i W yoğuşmalı kombi, üstün teknolojisi ve 24 Kw kapasitesiyle enerji verimliliğinde A sınıfında yer alıyor. Yenilikçi tasarımı ile Bosch’un yeni nesil kombisi düşük ses seviyesiyle evlerdeki konforu da artırıyor.


Sektörün liderleri bir arada

Ulaştırma Sektörünün Uluslararası Tek Organizasyonu Intertraffic İstanbul, Ulaştırma Sektörü Liderlerini İstanbul Fuar merkezi’nde buluşturuyor.


MGT Filtre ülke ihracatına katkı için AHR EXPO ve KARACİ HVAC EXPO’daydı

Eurovent sertifikalı ürünleriyle Amerika ve Asya kıtasındaki etkinliğini arttırmayı hedefleyen MGT Filtre, 14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen AHR Expo Atlanta ve 13-15 Şubat tarihleri arasında Pakistan Karaçi’de düzenlenen HVAC Expo fuarına katıldı.


Vaillant Group Türkiye Ataşehir’deki yeni genel merkezine taşındı

204 kişiyi tek çatı altında toplayan Vaillant Group Türkiye’nin Ataşehir’deki yeni genel merkezi, modern yaşam alanları ve merkezi konumuyla çalışanlara daha da konforlu bir çalışma ortamı sunuyor.


Toplam (561) kayıt bulundu. 1. sayfa görüntüleniyor
1 / 57 Sayfa GİT  
 
 
 
 

Copyright 2018. Tüm Hakları Saklıdır.

Argenova Teknoloji